Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
amin cnm....bende yeni evliyken cok istıyodum ama yapamazdık cnkı esim uzman cavustu evlendik 2 ay sonra sırnaka gtti 1.5 yıl sonra geldi oyuzden tek olmak ıstemıydm hamıleyken ayrıca bide unı okudum ders sıkıntısı falan derken ıstemedim...ama sımdı tam zamanı aralıkta esim meslegi braktı artık yanımda memurluga gecti rahatız yanı sukurler olsun rabbıme

inş.canım allahım en yakın zaman da hepimize nasip etsin inş...

KIZLAR YAŞ VE KAÇ YILDIR ÇOCUK İSTEDİĞİNİZİ LÜTFEN BANA ÖZELDEN MESAJ ATARAK BİLDİRİN.

İsteğiniz üzere, eklememi istediğiniz sütunlar tablomuza eklenmiştir. Hayırlı uğurlu ola :)

kızlar ıyı gceler kimse yokmu

Canım merhaba, kaşıntı sorunun için üzüldüm, bende olmuştu oğluma hamileyken, ilaçta kullanamıyodum, kabustu resmen. Belki hamilelik olunca vücut ters reaksiyon gösterip sorunu ekarte eder. Umarım öyle olur.

Eğer seni listeye eklememi istiyorsan BATını yaz canım. Hatta birlikte yaşını ve kaç yıldır istediğini de yaz. Öpüyorum canım. Umarım bebeğin bütün sorunlarına çözüm olur

Bunlar gebelik testi olsaydı, şöyle bir sevinç yaşamıştım az önce :))))
Kız ne yorum yapalım baya baya bildiğin hamilesin işte, canım benim yaaa, tebrik ederim, çok şükür geldi işte bebeğin, canım benim allah rahat, huzurlu bir hamilelik, bir nefeste doğum, sağlıklı ve güzel bir bebek nasi etsin,eşinle bebeğinle uzun bir ömür diliyorum. Çooookkkk mutluyum senin için:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
Kız ne yorum yapalım baya baya bildiğin hamilesin işte, canım benim yaaa, tebrik ederim, çok şükür geldi işte bebeğin, canım benim allah rahat, huzurlu bir hamilelik, bir nefeste doğum, sağlıklı ve güzel bir bebek nasi etsin,eşinle bebeğinle uzun bir ömür diliyorum. Çooookkkk mutluyum senin için:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

kız allah canın almaya, ağzından burnundan bal damlıyo yaa :21::21::21::KK54:
ovulasyon testi kız bu, gebelik değil.yumurtluyom mu napıyom onu soruyom ... :KK52:

KIZLAR YAŞ VE KAÇ YILDIR ÇOCUK İSTEDİĞİNİZİ LÜTFEN BANA ÖZELDEN MESAJ ATARAK BİLDİRİN.

İsteğiniz üzere, eklememi istediğiniz sütunlar tablomuza eklenmiştir. Hayırlı uğurlu ola :)

özelden atamıyorum ben canım 26 yaşındayım demiştim daha ilk kez denedik kasım bat 'ı bekliyorum sabırsızlıklaaa:)

kız allah canın almaya, ağzından burnundan bal damlıyo yaa :21::21::21::KK54:
ovulasyon testi kız bu, gebelik değil.yumurtluyom mu napıyom onu soruyom ... :KK52:

Allah seni ne etmiye emi kursağımda bıraktın kız sevincimi, daha halay çekeceğdik. Dur şimdi ben önceöbür mesajımı düzelteyim de birileriyorumumu görüp kalp krizi falan geçirmesin sevinçten

X