Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
selam bacım, napıyon:26:[/

iyilik cnm...dur senı yakalaöıskken bısıy sormaam lazım
bu sıteden baska bı topikte okudum.hamıle oldugunu parmakla anlayanlar varmıs bılmem bılıyomusun sende,hatta eskıden byle anlarlarmıs
Tatlım var öyle bişey, bana da söylemişti ebe komşum ama onu anlamak için bikaç aydır gözlemliyo olman lazım rahim ağzının durumunu, öyle bi seferde anlayamazsın
Merhaba arkadaşlar;
Beklenen adet tarihim 2 kasımdı. Bugün 31. günüm ama adet olmadım.. Acaba hamile miyim ? Test yapmaya da korkuyorum negatif çıkarsa diye.. Sizce test yapmak için ne kadar daha bekliyim?
Tatlım niye bekliyosun ki, yap testi, korkunun ecele faydası yok, öğren ne varsa, inşallah hamilesindir
o bi ihtimal cnm ya sen yınede bekle derim eger cok ıstıyosan kesin sonuc kan ver kesin cıkar cnm

Canım ben tavsiye etmiyorum bu kadar erken kantesti,yıkım oluyo negatif çıkınca ve kesin bi negatif olmuyo çok erken olduğu için

kahveduskunu
23-25 EKİM

eldora
27 EKİM

özlemk
29 EKİM

elay28
30 EKİM

ayshoo87
30 EKİM

03062008
30 EKİM

aysenurr88
31 EKİM

xena26
31 EKİM-1 KASIM

muratoslem
1 KASIM

cimen8606
1 KASIM

cemrenazimm
1-2 KASIM

kovboy
1-2 KASIM

zehra9090
2 KASIM

eylulocak
1-4 KASIM

aysima00
3 KASIM

melekbade
3 KASIM

havva63
3-4 KASIM

YUSRAEREN
1-2-3-4 KASIM

balah
4 KASIM

kays
4 KASIM

canocano
4 KASIM

msa84
4-6 KASIM

merhaba canımm ben daha adet olmadım açıkçası merak ta etmiyorum bişeyler varmı yokmu :KK15: cuma günü bakacağım o güne kadar olmazsam. senin geçmiş galiba inşallah bu ay gelir bebişin hayırlısını diliyorum:KK49:

kızlarr ben geldiiimmm bu arada listede bat yazmıyor 21 ekim :KK70: :KK53:
birde minik kesemizi gördük ablaları maşallah daha minicik bu c.tesi kalp atışına gideceğiz allahın izniyle darısı sizlerin başınaaa :KK49:

X