Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

30-14=16.gün olması lazım ama 12.günden sonra olabilir. yani 4ünde olması lazım ama sen 31 inden sonra olabilir tatlım yani 31ekim-4 kasım

Amin tatlım, ekledim listeye seni de, hoşgeldin :)

belim ağrıyooooooooooooooooooooooooooooo
hamilesiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
canım benide eklermisin listeye batım 4 kasım yani bugün 24 yaşındayım 3 yıllık evliyim 2 yıldır çocuk istiyorum
Ekledim tatlım, hadi hayırlısı
benide yazın 2 kasım bat ama olmadı inşallah da olmaz:)

ah canım ah 2 yıldır yapıyorum tek çizgiden gına geldi.ama yarın dr a gidecem inşallah
YAzdım tatlım, hayırlısı olsun
Kız hamile, sen sus
sol tarafımda arada keskin ağrı oluyo bacağa vuran bide sağ göğüs ucum ağrıyo diğeride ağrıyoda sağ daha çok.ama bu ay kistte oluşmuştu artık ondanmı bilemicem.
Hayırlısı tatlım allahtan
günaydın kızlar uzun zamandır yoktum yine ne var ne yok herkesler nasıl
Sn nasılsın canımım
ben de ayın 31 inde regl oldum ne yazıkki.
yeni batım 30 kasım.

Üzülme tatlım, napalım, kısmetse olacak, ekledim yeni BATı

kızlar adetm gecikeli 4 gün oldu dün akşm test yaptm 5 dk sora silik 2. çizgi çıktı bu sabah test yaptım oda bozk çıktı 1 hafta önce kanda negatif çıkmıştı aklım allak bullak oldu dahada adet belirtisi yok..

Hamişlere maşallah. darısı tüm istiyenlerin başına.
canım beni listeden silermisin ben çocuktan vazgeçtim istemiyorum .
Kısmet değilmiş bana. Allah olmayan ve isteyen herkese nasip etsin.

yok cnm gaz ağrısı değil regl ağrısı gibi kasıklarım
Tatlım zaten oluyo hamileliğin başlarında da, aynı adet olcan gibi ağrı, inşallah hamilesindir tatlım

Canım hemen bi tane daha yap, hamilesin heralde kız, inşallah allahım ya

Hamişlere maşallah. darısı tüm istiyenlerin başına.
canım beni listeden silermisin ben çocuktan vazgeçtim istemiyorum .
Kısmet değilmiş bana. Allah olmayan ve isteyen herkese nasip etsin.

Niye canım ya, noldu ki, çocuktan vazgeçilir mi hiç, var mı canım yardımcı olabileceğimiz bişey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…