Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
selam kızlar bugun cok guzel vakıt gecirdik kocişle dogum gunumdu bılıyosunuz şimdi geldik eve.....

bısıy sorcam 30 gunde 1 adet olan bırının yumurtlama dönemı ne zaman olur?yanı bnm adet 20nde oldum dunden beri goguslerım cok acıyo acaba yumurtlama mı?

30-14=16.gün olması lazım ama 12.günden sonra olabilir. yani 4ünde olması lazım ama sen 31 inden sonra olabilir tatlım yani 31ekim-4 kasım

Bende henüz 4 aylık evliyim ama çoçuğumuz olsun istiyoruz bu steden oluvasyon testi ve yumurtlama günü v.b bilgileri burdan öğrendim kasımın 12 adet tarihim bir hafta var ama ölecem stresden benimde kasık ağrım var ama kendimi dinlemek istemiyorum geçtiğimiz ay adetim 5 gün gecikti bişi çıkmadı piskolojikmiş yaşım 28 arkadaşlarım bebişi var ne diyim Allah isteyene bakabilcek olanlara versin Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin isteyen herkeze ...
Amin tatlım, ekledim listeye seni de, hoşgeldin :)
canım gelmedimi acaba yanlışmı ekledim ...
gelmedi tatlım, sanırım yanlış olmuş :)
bat 8 kasım yaşım 29 listeye eklermisin
olmadı bu ayda biliyorum ama yinede bu listede olmak istedim
Sen listedesin zaten tatlım :), yaşın yoktu yazdım onu da
kızlar okuyanlar hatırlar benim dün adete 6 gün kala predictor early ile erken gebelik testi yaptım,ilkten ikinci çizgi hiç çıkmadı hatta bikaç dakka bekleyip çıkmayınca testi çöpe attım ama bi süre sonra tekrar çöpten alıp baktım ikinci çizgi silik bi şekilde çıkmıştı ama bayaa belirgin bi siliklik.. neyse bugün aynı testi alıp tekrarladım ve yine bayaa uzun bi süre hiç çizgi çıkmadı ama bi süre sonra yine ikinci çizgi bayağı belirdi ama dünkü kadar değil bugünkü belli belirsiz.
Dün az bi ümidim vardı ama bugün şimdi bayağı kötü oldum böyle olunca. Neden bugün dünkü gibi olmadı,hemde üstünden 1 gün daha geçtiği halde,ve 2 gündür neden bu kadar sonra çıktı 2.silik çizgi.. test hatalı desem 2 hatalı testte bana mı denk geldi. ooff neden böyle sabırsız ve heyecanlı bi yapım var,olacağı buydu işte neticede:KK14:
Canım bence predictor kullanma bir daha, çok yanıltıyo :KK43:
geçmiş olsun bacıııım benimde tüm sol tarafım ağrıyoo fibromiyalji var bende duymuşsundur belkii yumuşak doku romatizması:KK43: hamileliğe yorup gıcık etmek istemem kendimii:KK23:

Geçmiş olsun bebem, zor ya, sanırsam bende de var bu fibromiyalji laneti :KK43:

belim ağrıyooooooooooooooooooooooooooooo :KK14:
hamilesiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:KK52::KK52::KK52::KK52:
canım benide eklermisin listeye batım 4 kasım yani bugün 24 yaşındayım 3 yıllık evliyim 2 yıldır çocuk istiyorum
Ekledim tatlım, hadi hayırlısı :KK34:
benide yazın 2 kasım bat ama olmadı inşallah da olmaz:)

ah canım ah 2 yıldır yapıyorum tek çizgiden gına geldi.ama yarın dr a gidecem inşallah
YAzdım tatlım, hayırlısı olsun
kasıklarıma ağrı giriyor, böle adet ağrısı gibide, değil gibide...
sonra geçiyo..
sonra yine giriyor..
ama tamamen geçmiyor, şiddeti artıp azalıyo..
belimde aynı şekilde,
bi ağrıyo bi geçiyo..
sonra çok akıntım var.
he bide...
bi bardak su içiyom 10 dakka sora wcye gidiyom.:KK31:

dedim bitti.
Kız hamile, sen sus :KK53::KK53:
sol tarafımda arada keskin ağrı oluyo bacağa vuran bide sağ göğüs ucum ağrıyo diğeride ağrıyoda sağ daha çok.ama bu ay kistte oluşmuştu artık ondanmı bilemicem.
Hayırlısı tatlım allahtan
günaydın kızlar uzun zamandır yoktum yine ne var ne yok herkesler nasıl :KK16:
Sn nasılsın canımım
ben de ayın 31 inde regl oldum ne yazıkki.
yeni batım 30 kasım. :KK31:

Üzülme tatlım, napalım, kısmetse olacak, ekledim yeni BATı

kızlar adetm gecikeli 4 gün oldu dün akşm test yaptm 5 dk sora silik 2. çizgi çıktı bu sabah test yaptım oda bozk çıktı 1 hafta önce kanda negatif çıkmıştı aklım allak bullak oldu dahada adet belirtisi yok..:KK31:

Hamişlere maşallah. darısı tüm istiyenlerin başına. :nazar:
canım beni listeden silermisin ben çocuktan vazgeçtim istemiyorum .
Kısmet değilmiş bana. Allah olmayan ve isteyen herkese nasip etsin.

yok cnm gaz ağrısı değil regl ağrısı gibi kasıklarım
Tatlım zaten oluyo hamileliğin başlarında da, aynı adet olcan gibi ağrı, inşallah hamilesindir tatlım
kızlar adetm gecikeli 4 gün oldu dün akşm test yaptm 5 dk sora silik 2. çizgi çıktı bu sabah test yaptım oda bozk çıktı 1 hafta önce kanda negatif çıkmıştı aklım allak bullak oldu dahada adet belirtisi yok..:KK31:

Canım hemen bi tane daha yap, hamilesin heralde kız, inşallah allahım ya:KK52::KK52:

Hamişlere maşallah. darısı tüm istiyenlerin başına. :nazar:
canım beni listeden silermisin ben çocuktan vazgeçtim istemiyorum .
Kısmet değilmiş bana. Allah olmayan ve isteyen herkese nasip etsin.

Niye canım ya, noldu ki, çocuktan vazgeçilir mi hiç, var mı canım yardımcı olabileceğimiz bişey

X