Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

hımmm anladım.ben bilmediğimden işte kusura bakma

bizim de 2.ay bu ay bizde de aileler daha erken dio ama biz istioz napalım
ben evin büyük çocuğuyum eşim de evin büyük erkek çocuğu,torun beklentisi var yani:) onlar konuştukça daha da görev halini almaya başladı inşallah hayırlısıyla sağ salim olursa bizimkiler çocuğu paylaşamaz ikiz olsa fena olmaz :)))

Son düzenleme:

oğlundan çekindikleri için bu tarz şeyleri bana söylerler....ya benim kaynanam evlendiğimiz ilk yıl yani 5 ay sonra bunlara gittik neyse bi gün geldi yanıma söylemeye çekiniyorum dedi neyi dedim,ya siz birlikte banyo yapmıyorsunuz girin birlikte yapın demez mi allahım ya güldüm geçtim...hergün bana siz yeni evlisiniz hergün duş almanız lazım diye beni sıkıştırıyordu utancımdan yerin dibine giriyordum...

simdi normalde ben riskli gebelikler yasiyorum kanama plesanta ayrilmasi felan filan......
yurt disinda adam gibi bir dr bulmak cok zor.....
kucuk oglumda ilk kez adam gibi dr rast geldim sansa oda emekli oldu.....
buraya yeni tasindik....dr hakkinda bir bilgim yok.....
gecen aylarda jinekologa gittim kadin cok kibar cok ilgili istedigin soruyu sorabilecegin birine benziyor.....
ama kotu olan sey kadinin ultrasonu yok.....
zaten normalde radiolojide hamilelik boyunca 3 kere ayrintili ultrasona giriliyor.....
dr da bir problem olursa hamileliginde seni acilen radiolojiye gonderirim.....
benimde kafam karisti.....ultrasonlu drmu bulmaliyim.....(oda ya sorumsuz ilgisiz biri olursa) daha once cok basima geldide.....
yada bu gittigim drmi gideyim hamileyken....

eşim başkasının yanında yanımda zor oturuyor :)

bizde de aynı iki ailenin de ilk torunu olucak sıpa..inşallah sağlıkla gelir de çok bekletmez bizii

iyi günler kızla kasım başı adetim idrarım biraz koyu geldi bana bu adet olacağım anlamına mı gelir? ihç bibelirti yok arada bacağımda kasığımda seğirme dışında hiçbi fark yok sizce???

canım tamam oldu diyelim.sonrası önemli.onu yetiştirebilmek.ona yetişmek

bizde işsizken 6-7 ay bunlarda kaldık, k.validem çok gezer evde durmaz. o çıkınca yapıyodum :)
ya ben utancımdan orda kaldığım sürece bir tane çamaşırımı kirli sepetine atmadım, kime görmesin diye elimde
yıkayıp dolaın içine askıya asıp kurutuyodum :) ama ne önemi varki kv. kp dolabın içine giriyolar fdı

ahahahahhhahhahaha

izim bir tanidikta baya aradan sonra çocuk yaptı yaşlılığımızda yanımda olur diye.kadın kanser oldu öldü 2009 da.kız 15 yaşındamıydı neydi.kimse söylemedi mi büyütemezsin diye beni neden doğurdu diye ağladı

ben hiç hiç kimseyi ne yakaladim ne seslerini duydum yaaaa

aynen canım kalmaya gidince bende çamaşırımı kirli sepetine atmıyorum:))zaten 1 hafta kalmaya gidiyoruz o ara ilişki olmasa da olur sen beni ne sıkıştırıyon ki hergün banyo yap diye:))

aynen canım kalmaya gidince bende çamaşırımı kirli sepetine atmıyorum:))zaten 1 hafta kalmaya gidiyoruz o ara ilişki olmasa da olur sen beni ne sıkıştırıyon ki hergün banyo yap diye:))

yawrucum oğluna iyi muamele ediyonmu etmiyonmu kadın onları araştırıyodur :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…