Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
canım beni de ekler misin bat 30 ekim biz de 2 yldr istiyoruz 4 ay önce varıkosel amelyatı oldu eşim ins olur artk rabbim isteyen herkese nasip etsin

merhaba canım geçmiş olsun ameliyat öncesi değerleriniz nasıldı? eşimde 3 ay önce varikosel ameliyat oldu, bizim hareket sorunumuz var...ameliyattan sonra yeni test yaptırdınız mı?

benim bat 17 kasım 24 kasımda evlilik yıldönümümüz hediyemiz olsa keşkeee

bizim de korunmayı bıraktığımız gün 24 kasım bat 7 kasım eğer hamilelik olursa 24 kasıma kadar eşime söylemeyi düşünmüyorum en güzel öğretmenler günü hediyesi olur galiba...her yıl böyle hayallar kuruyorum ama maalesef hiç olmuyor:SSsiz kaç yıldır ya da kaç aydır düşünüyorsunuz bebek??

bizim de korunmayı bıraktığımız gün 24 kasım bat 7 kasım eğer hamilelik olursa 24 kasıma kadar eşime söylemeyi düşünmüyorum en güzel öğretmenler günü hediyesi olur galiba...her yıl böyle hayallar kuruyorum ama maalesef hiç olmuyor:SSsiz kaç yıldır ya da kaç aydır düşünüyorsunuz bebek??

biz 3 aydır istiyoruz

Günaydın kızlarEn Büyük TÜRKİYE umarım güzel haberler alacağımız bir pazar günü olur...''yavrucuğum,, müjdeli haberini bekliyoruz en son regl olmamıştın:KK16::KK16:

Gunaydın kızlar.
Sabah sabah yine akıntım oldu
Bı de yataktan kalkmadan ateşime baktım 37.
Umudum var hala bilio musunuz!
Biseyler var sanki farklı biseylwr hıssediorum.
Ama psikolojik degıldır ınsallah

Gunaydın kızlar.

Canım canım canım, umudun olsun zaten, benim senin için acayip umudum var biliyo musun. Çooook güzel olacak çok :))

canım beni de ekler misin bat 30 ekim biz de 2 yldr istiyoruz 4 ay önce varıkosel amelyatı oldu eşim ins olur artk rabbim isteyen herkese nasip etsin

benim bat 17 kasım 24 kasımda evlilik yıldönümümüz hediyemiz olsa keşkeee

Sevgili kızlar eklendiniz listeye. Topiğimiz hayırlı gelecek inşallah hepimize. İnanın kendimden çok ilk bebeği olacaklar için istiyorum. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın, herkese hayırlısıyla istediği bebişi versin. Amin

Gunaydın kızlar.

canım sen bi test yap en iyisi ateş değerin hamilelik için uygun yani...inş hayırlı haberler verirsin bizlere...

ya kızlar damla desen akıntım yok, göğüslerim desen sönmüş balon gibi sarktı resmen 3 gündür, acı yok sızı yok, kasık ağrım yok, enerjiğim, galiba bende hiçbişey yok :KK43:

ya kızlar damla desen akıntım yok, göğüslerim desen sönmüş balon gibi sarktı resmen 3 gündür, acı yok sızı yok, kasık ağrım yok, enerjiğim, galiba bende hiçbişey yok :KK43:

canımmmmm,

dur hemen umutsuzluğa kapılmaaa :KK43: belki geç döllenme olacak, çamaşırın sarı olmuş. gebelikte sarı akıntı olur çoğunlukla. bekleee strese sokma kendini. şurda bata ne kaldıııı.. ateş ölçme yöntemini kullansana bide ?

X