Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
benim bu ayki umutlarım bitti.belki uğrarım belki uğramam herkese hayırlı geceler.inşallah hamile kalırsınız.çok üzgünüm ben :KK43:(((( olmayacak benim bebeğimm :KK43: :KK43: :KK43: :KK43: :KK43:

yumurtanın çatladığı günü biliyor musun peki
Ovulasyon testinde tam çift çizgiyi 14. Gün gördüm bugun 26. Günüm canım ne zaman çatladığını bilmiyorum

benim bu ayki umutlarım bitti.belki uğrarım belki uğramam herkese hayırlı geceler.inşallah hamile kalırsınız.çok üzgünüm ben :KK43:(((( olmayacak benim bebeğimm :KK43: :KK43: :KK43: :KK43: :KK43:

İnan 4 aydır her regl de bende senin gibş oluyorum sabır canım rabbim bizede nasip edicek inşallah üzülme ne olur

öyle söyleme lütfen buradaki hiç kimsenin umutları hiç bitmesin...hakkımızda hayırlısı canım..Allah bizi bizden daha iyi biliyor şüphesiz..herkes için en hayırlısını veren Rabbim senin için de verir..umutlar bitmesin..

senin bu karamsarlığın öldürecek beniii..tamam üzülmen normal ama benim çocuğum olmayacak ne demek duymamış olayım ..

kızlar ben aynı adet olucakmışım gibi karnımda bi uyuşukluk var..arada bir belime kramplar girio..sırtım ağrıo..bi de bacaklarım dün gece çok ağrıdı..bunlar adet belirtisiyle aynı biliorum ama insan bebek isterken bunların hepsini bebeğe yoruo dimi? psikolojik dimi benim?kafayı yicez bu gidişle :KK53::KK53::KK53::KK53:

inşallah öyledir canım. ya benim halılar beyaz. sürekli leke leke oluyor ben bir şey yapmadan. gündüz yine gördüm leke olmuş.ne zaman nerden oldu bilmiyorum.çocuk olursa ne yapacağım?

Ne yapacaksın, eğer benim gibi çocuklarım rahat büyüsün hiçbişey için sıkmayayım, gönüllerince çocukluklarını yaşasınlar ama evim çocuksuzmuş gibi hep pırıl pırıl olsun diyosan, hemen bir halı yıkama makinası alacaksın, benim gibi her hafta sonu evde ne kadar halı koltuk varsa yıkayacaksın, diğer günlerde de kirlendikçe elinle üstünkörü lekeler gidecek şekilde sileceksin :) Halı yıkama makinası konusunda da tavsiyem var tabi almadıysan henüz, bende twin t2 var ama ondan hiç memnun kalmadım, sonra üst komşumun tavsiyesi üzerine arnica hydra raiin plus aldım iki sene önce, canavar gibi maşallah. Düşün twint2 yi 1500tlye almıştım ama randıman alamadım, arnica sadece 350tl idi ve süper bi makina. Sana tavsiyem temizlik robotlarından uzak dur, arnicadan şaşma derim.

kızlar ben aynı adet olucakmışım gibi karnımda bi uyuşukluk var..arada bir belime kramplar girio..sırtım ağrıo..bi de bacaklarım dün gece çok ağrıdı..bunlar adet belirtisiyle aynı biliorum ama insan bebek isterken bunların hepsini bebeğe yoruo dimi? psikolojik dimi benim?kafayı yicez bu gidişle :KK53::KK53::KK53::KK53:

Canım göğüslerinde dolgunlaşma ve akıntın var mı?

tam çıldırmalık :KK53::KK53:

yumurta çatladıktan 2-3 gün sonra göğüs uçlarım acımaya başladı. normalde yumurtlama döneminde göğüslerim acır ama uçları hiç acımamıştı. ara ara sızlıyor. kendimi dinlememeye çalışıyorum ama elimde değil. insanlar düşünme akışına bırak diyorlar nasıl olacaksa o hiç anlamıyorum :KK43:(

yumurta çatladıktan 2-3 gün sonra göğüs uçlarım acımaya başladı. normalde yumurtlama döneminde göğüslerim acır ama uçları hiç acımamıştı. ara ara sızlıyor. kendimi dinlememeye çalışıyorum ama elimde değil. insanlar düşünme akışına bırak diyorlar nasıl olacaksa o hiç anlamıyorum :KK43:(

Canım ben diğer iki hamileliğimde nasıldı hatırlamıyorum çok zaman geçti üstünden ama haziranda düşükle sonuçlanan gebeliğimde aynen öyle olmuştu. yumurtlamadan 2-3 gün sonra uçları acayip acımıştı sonra geçmişti

X