Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
ohhhhh masallah senınkısı olsada olur olmasada 2 tane ne gzel senın icn 3. surprız olur artık...
öyle görünüyor belki ama inanın ilk gibi heyecanlanıyor insan hem de tecrübe olunca daha bi hevesli oluyor , şu ayda hareketini duyarım falan diye ,ben 2. hamileliğimi de çok heyecanlı çok hevesli geçirmiştim
Allah sizlere eger isterseniz 2. yi de 3. de göstersin sağlıkla

öyle görünüyor belki ama inanın ilk gibi heyecanlanıyor insan hem de tecrübe olunca daha bi hevesli oluyor , şu ayda hareketini duyarım falan diye ,ben 2. hamileliğimi de çok heyecanlı çok hevesli geçirmiştim
Allah sizlere eger isterseniz 2. yi de 3. de göstersin sağlıkla

amın inş inş.....

ankara demetevler canım,

bende kesin yok arkadaş o adar net çıkıyo ki

hmmm bnde ankarılıyım cankaya...ama konyaya gelin geldim:KK70: belli olmaz cnm bn ıdrar testıne hıc gvnmıyrm cogu arkadasım hamıleyken ıdrar testı yaptı hep negatıftı dusun eee saglık ocagındada her suphelendiğinde kan vermeye gıdemıyosun sahsen ben oyle cekınıyrm bunda da byle bı sıkıntı var:KK45:

Son düzenleme:
hmmm bnde ankarılıyım cankaya...ama konyaya gelin geldim:KK70: belli olmaz cnm bn ıdrar testıne hıc gvnmıyrm cogu arkadasım hamıleyken ıdrar testı yaptı hep negatıftı dusun eee saglık ocagındada her suphelendiğinde kan vermeye gıdemıyosun sahsen ben oyle cekınıyrm bunda da byle bı sıkıntı var:KK45:

çarşamba özelde yaptırdım çıkmadı, pazartesi sağlık ocağına gitcem artık

$Fotoğraf-0040 - Kopya.jpg $Fotoğraf-0036.jpg

bende istiyorum bunlardan :KK43:

bi kaç gün içinde bide kız bebek için alış veriş yapıcam,

aslında üzülmüyorum ama içim bi tuhaf yaaaa:44:

Allah nasib etsin herkese kucağına sağlıkla almayı bebişleri.
ama diyorum ki iyi ki erkek olmamışım,erkeğe baba olacaksın baba oldun diyorsun o kadar.
ama kadın için daha hamile kalmadan heyecan başlıyor hamileliği doğumu emzirmesi çok çok özel anlar
inanın şu an ben gün sayıyorum ve ilk hamileliğimmiş gibi hatta diyorum ya daha fazla heyecanlıyım bi de yoksa diyorum sanki bir an da olsa hayatın anlamı kalmayacakmış gibi
Rabbim bağışlasın çocuklarımı onlar var ama her hamilelik çok özel tekrarı olup da her defasında aynı heyecan hatta aynı acemilik bence sadece hameleliğe özgü bir şey

Evet orası öyle ama ahh o damak tadı yok mu çok zormuş..
Mesela burada zeytin yok beyaz peynir hep koyun peyniri kokuyor..((
Her gelişimiz iltica ediyor gibi anlayacağın..Hepsini getiriyorum ekmek bile..:KK35:

Ben de öyleyim yaa gelirken valiz sadece yiyecek dolu oluyo :KK1::KK1: ilk gelişimde mayalık yoğurt getirmiştim yaaa saka gibi:KK1::KK1:

X