"BAT"ım "BAT"masın

slm kızlar.. bende geldımm aranıza henuz yenı evlıyım 3 aylık ama bebek ıstıyoruzzzz yenı karar verdik BAT ne demek onu bıle yenı oğrendım burdan sanırım adet tarıhı bende hep duzensız adet olurum bılememkı ne zaman gelır yada gelmez.....ama suresınde gelırse 4 aralık felan....

canım benım hadi inşallah alırız müjdeli haberi

sağol cnm ama sanmıyorum hemen olsun. çunku hep duzensız adet gördum genç kızlığımdan berı.. ara ara yasmın kullanmıştım duzenızlık için. gecen senede 6 cnm kıst çıktı şükürler olsun kı geçti... doktora dedim "yasmını bırakıcam hemen hamıle kalmam bence" dedim" hıç bellı olmaz "dedı "ama ben sureklı duzensız adet gördum eskıden" dedim "olsun bellı olmaz" dedi. korunmayı bırakalı 15 gun felan oldu bakalım hayırlısı ınş... ama bırkaç umudum yok nedense...

kısmet cnm her şey Allah tan belli olmaz ki hiç sen iyi düşün iyi olsun

günaydın kızlar. benimde bat'ım 7 aralık. ama gelmesinnn BATsınn :)

sakııııın umudu kesmek yok canım herzaman bir umut vardır untma bunuu..

günaydın kızlar. benimde bat'ım 7 aralık. ama gelmesinnn BATsınn :)

günaydın cnm hoşgeldin gelmesin gelemesin

fena bir bel agrım var artık bebekten mi yoksa adetten mı bılmyorum bekleyip görcz cnm ya

e iyi de daha 1 hafta falan var dimi erken değil mi adet ağrıları için??? İnşallah bebişin yerleşiyordur da ondan ağrın olmuştur cnm benm İNŞALLAHHHH

sakııııın umudu kesmek yok canım herzaman bir umut vardır untma bunuu..

ınş cnm . bakalım artık hayırlısını diliyorum Rabbimden hepimiz için...
bu arada kızlar adetın uçuncu gunu fsh değerim 6.1 çıktı baktım normal değer gözukuyo ama doktorum bıraz düşük dedi ve bana duphaston verdi. ama bu değer normal gözüküyo bılgısı olan var mı acaba... yaa fsh değeri bu civarlarda çıkan arkadaşlar?

günaydın cnm hoşgeldin gelmesin gelemesin

e iyi de daha 1 hafta falan var dimi erken değil mi adet ağrıları için??? İnşallah bebişin yerleşiyordur da ondan ağrın olmuştur cnm benm İNŞALLAHHHH

umutlanmamak için kötüyü düşünüyorum aslında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…