"BAT"ım "BAT"masın

valla cnm ben daha hiç 3. gün gidip ölçtürmedim değerlerimi yani dr da istemedi onun için ne desem yalan olur

Merhabalar. 29 ekimde regl olmustum ve o ay bebek icin bi calisma yaptik. bu ay bat 25 kasimdi ama ben 22 kasimda regl oldm ama 2 gun sonra bitti. o 2 gunde damla seklinde gunluk pedlerle gecti. cok ciddi hamilelik bekierileri yasiyordum. ne oldugunu cozemedim. bir bilgisi olan var mi???

Son düzenleme:
selam millettt bu toik de hoşuma gitti katılayım dedim. pastacım seni burda da gördüm maşallah elin her yere uzanıyoo :)))

canım yerlesme kanaması olabılır mı o 2 gün süren kanaman:44:

cnm üstüne görmüş olabilir misin acaba? bi test ya da kan tahlili yaptırsan bence iyi olabilir gibi sanki :S

cnm üstüne görmüş olabilir misin acaba? bi test ya da kan tahlili yaptırsan bence iyi olabilir gibi sanki :S

Ben bat 25 kasim diye 21inde idrar testi yapmistim negatif cikmisti. 25 kasima gore baya erken sayilir. Bilemiyirum ne yapmam gerektigini

Ben bat 25 kasim diye 21inde idrar testi yapmistim negatif cikmisti. 25 kasima gore baya erken sayilir. Bilemiyirum ne yapmam gerektigini

hımmm bu durumda ne yapılır ki :44:istersen bi tekrarla ya da direk doktor a mı gitsen ?? ben senin yerinde olsam bi daha test yapar hatta gidip kan verirdim meraklıyım da biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…