"BAT"ım "BAT"masın

amiin canım ya tabı basta yıllarca evlat hasreti çekenlere rabbim bu mutluluğu yasatsın
Amin Amin Amiiinnn cnm benm

ayıp ediyosun cnm keşke tüm işler böyle olsa eğlensek hep beraber

benimde bat bugün engeç yarın ama bütün adet belirtileri mevcut hiiç umudum yok fakat yinede bekliyorum işte.

Orası hiç belli olmaz cnm sen iyi düşün ki iyi olsun umutsuz olma sakın

bana bana bana bana bana

bana da bana da bana da

aslında ortası cok bu işin ya gülen taraf oluosun yada üzülen tarafrabbim kimsenin kucagını boş bırakmasın

Evet sana katılıyorum cnm maalesef yok ortası istemeden kaptırıveriyosun kendini...aaamin cnm isteyen herkese hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin Allah ım

kızlar gelip de kimseyi bulamazsanız üzülmeyin haftasonu tatilindeyizdir ppazartesi burda oluruz bir aksilik olmazsa

Merhaba arkadaşlar. Benimde 30 kasım bat. Tabi birkaç gün önce veya sonra olabilirim. Günü gününe olmuyor çünkü. Adet belirtisi normalde hiç yaşamam o yüzden adet olup olmayacağımı bile anlamıyorum. Geçen ayda kimyasal gebelik yaşadım. Bu ay güzel haberi hayırlısıyla almak istiyorum ama pek umudumda yok. Yinede beklemeden edemiyor insan

Allah herkese hayırlısını versin. İnşallah hamile kalır ve bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alırız.

Hosgeldin aramıza cnm 😉inşallah bidaha hayal kırıklığı yasamazsın sen de
Âmin cnm Allah evlat isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın.

merhaba kızlar,
Benimde bat tarihim 27/28 kasım gibi belli olmuyor..Hiçbir belirtim yok fakat çok kaptırıyor insan kendini hatta bir ara gidip testmi alsam ne dedim ama birkaçgün daha bekleyelim dedi eşim bende sabırsızlıkla bekliyorum.Allah hepimize en hayırlı zamanda nasip etsin inş.

Herkese bu ay bebis versin allahim insaaallllaaaahhh,benim bat 15 aralik :)))))

merhaba kızlar bir şey sorucam ben5 kasımda regl oldum.7 kasımda dokotra gittik ilaç verdi.daha sonra 19 kasımda doktora gittik 1 tanecik yumurtalık oluştu.ilşki önerdi.30 kasımda gel dedi.30 kasım benim adetimin 26. günü.neden çağırdı sizce.o gün hangi testler yapılıyoki.çatlamsına bakmak için geç bi tarih değilmi?

Günaydın günaydın en güzel yanı her sabahın .... bebişli günleri düşünmek

inan ben de bilemedim cnm neden çağırmış olabilir ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…