"BAT"ım "BAT"masın

günaydın arkideşler ben geldim yogunum biras ne var ne yok biri bana özet geçsin

dün doktora gittim ilk defa hislerimde yanıldım sonuçççççççççççççççççççççç negatif benim için sürpriz oldu ne yalan sölim sevinmedi de değilim çünkü vakti vardı kendimi hazır hissetmiyodum henüz ama kırmızılardan gelen giden yok

Canim diyoruz ya hep hakkimizda hayirlisi diye demekki senin icin en hayirlisi boyleymis

hayırlısı olsun canım benim rabbim istediğin zamanda versin inşallah

hayırlısı be canım

hayırlısı olsun canım benim rabbim istediğin zamanda versin inşallah

Canim diyoruz ya hep hakkimizda hayirlisi diye demekki senin icin en hayirlisi boyleymis

kızlarrr kendime kahve yapıyoruum isteyen var mııı

hayırlısı be canım

evet kuzular hayırlısı ama varya resmen midem bulanıyor başım dönüyor modundaydım

ben kahve istiyom benim kahvem hiççç güzel olmiyi bacılar ya tututramim ayarı suyu ayrı yerde telvesi ayrı

evet kuzular hayırlısı ama varya resmen midem bulanıyor başım dönüyor modundaydım

ben kahve istiyom benim kahvem hiççç güzel olmiyi bacılar ya tututramim ayarı suyu ayrı yerde telvesi ayrı

aaa ben iyi yaparım kahveyi kocişim cook sever hemen yapıyorum 1 tane simdi rahatlamışsındır iyi gelir sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…