"BAT"ım "BAT"masın

Hayırlısı olsun canım hakkında , inşallah hazır olduğunda bekletmeden gelir bebişin :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
günaydın arkideşler ben geldim yogunum biras ne var ne yok biri bana özet geçsin

dün doktora gittim ilk defa hislerimde yanıldım sonuçççççççççççççççççççççç negatif benim için sürpriz oldu ne yalan sölim sevinmedi de değilim çünkü vakti vardı kendimi hazır hissetmiyodum henüz ama kırmızılardan gelen giden yok

aaa ben iyi yaparım kahveyi kocişim cook sever:KK16: hemen yapıyorum 1 tane simdi rahatlamışsındır iyi gelir sana :KK34:
teşekkürler canım içmiş kadar oldum
geçen kociş kahve istedi yaptım baktım olmamış içine bir tatlı kaşığı çikolata koydum oohhh mis gibi oldu :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:çakmadı bile hatta sordum nasıldı ellerine sağlık çoook güzelldi dedi:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

teşekkürler canım içmiş kadar oldum
geçen kociş kahve istedi yaptım baktım olmamış içine bir tatlı kaşığı çikolata koydum oohhh mis gibi oldu :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:çakmadı bile hatta sordum nasıldı ellerine sağlık çoook güzelldi dedi:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

bende daha cok kahvenin yanına çikolata koyuyorum :KK53:ama içinede koymayı denerim:KK1:

kızlar gunaydınn
gecmesı gereken ıkı gun kaldı bat ıcın ama benım az az kasıklardan sınyal verıyo kırmızı kart

nasıl yapıosun kız anlat bakıiim:KK6::KK6::KK1:

aaaaa çok basit birde çok lezzetli oluyor normal kahve yapar gibi yapıyosun içine şeker yerine 1 kişi için 1 tatlı kaşığı nutella koyuyosun şeker tadına göre ayarlıyosun işte nasıl seviyorsan hem kıvamı güzel oluyor hem köpüğü hem tadı :) :KK1::KK1::KK1:

şahsen ben çok severim :KK70: kocamda çok sevdi bu şekilde :KK53:

kızlar gunaydınn
gecmesı gereken ıkı gun kaldı bat ıcın ama benım az az kasıklardan sınyal verıyo kırmızı kart

günaydın cnm hiç belli olmaz ne olacağı hayırlısı inşallah relax ol tatlım sende bi kahve al hade hadi hadiiiiiiiiiiiiiiii:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15:

aaaaa çok basit birde çok lezzetli oluyor normal kahve yapar gibi yapıyosun içine şeker yerine 1 kişi için 1 tatlı kaşığı nutella koyuyosun şeker tadına göre ayarlıyosun işte nasıl seviyorsan hem kıvamı güzel oluyor hem köpüğü hem tadı :) :KK1::KK1::KK1:

şahsen ben çok severim :KK70: kocamda çok sevdi bu şekilde :KK53:

bunu hemen denemem lzım ayy harika olur bence saol kuzuum :KK68:

günaydın arkideşler ben geldim yogunum biras ne var ne yok biri bana özet geçsin

dün doktora gittim ilk defa hislerimde yanıldım sonuçççççççççççççççççççççç negatif benim için sürpriz oldu ne yalan sölim sevinmedi de değilim çünkü vakti vardı kendimi hazır hissetmiyodum henüz ama kırmızılardan gelen giden yok
hayırlısı olsun canım hazırlıklı olduğun zmana gelir inşallah bebişin :KK34: yeni bat ını söyle istersen :KK34:

kızlarrr kendime kahve yapıyoruum isteyen var mııı:KK53::KK53:

ayy ben çok isterim aslında ama kafein tüketmiyorum maalesef cnm :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

bunu hemen denemem lzım ayy harika olur bence saol kuzuum :KK68:

reca ederim yawrummmm afiyet bal şeker olsun :)

kızlar gunaydınn

canım hayırlısı olsun ama hmişlik belirtisi ile adet belirtisi arasında çok fark yok derler güzel düşün güzel olsun inşallahhh

eee benimkinin aynısı işşte benimkinin markası sadece hobby tabi marka farkı oluyodur azıcıkkkk:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

he yaaa hemen hemen aynı işte ha nutella ha hobby :KK70:

molfixin yeni reklamını gördünüz mü kızlar ben ordakı bebişlerin hepsini yemek istiyorum cooook tatlılar yaaaa:emir_bebek::emir_bebek::KK1::KK1:

X