"BAT"ım "BAT"masın

bu arada hayırlı cumalar bacularım dualarınız kabul olur inşallah:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

hayırlı cumalara canım benimm Rabbim yüreğinin en derinindeki o içten istediğiniz herşeyi nasip etsin...

molfixin yeni reklamını gördünüz mü kızlar ben ordakı bebişlerin hepsini yemek istiyorum cooook tatlılar yaaaa:emir_bebek::emir_bebek::KK1::KK1:

aaa ben izlemedimmm :KK70: bebek olsun ben yerim sıkıntı yokkkk :KK70: :KK70:

az önce yumurtlama tarihime fln baktım dio ki eğer bu tarihte hamile kalırsanız 13/09/13 te doğum olucak
ahahahahahahahah abimin kızı 14/09/10 :KK70: doğum gunune denk geliyo sanmıyorum ben ocaktanda umutlu değilim nasip tabi :KK70:

şuan kral pop dinliyorum ama ortaklaşa bi kararla oylama yaparak bi radyo dinleyelim yani hepimiz aynı anda aynı tınıyı dinleyelim
benim oyum kral pop baya hareketli şuan:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

nutella olayını denemek ısterdım ancak bır ayı gectı tatlı hamur yememye dıkkat edıyorum
malesef bıgun mısafırım gelırde kahve yaparsam ozaman belkı kacamak yaparım
ama tek kendoım ıcın yapamam :KK1: kaloriiiii :KK53:

nutella olayını denemek ısterdım ancak bır ayı gectı tatlı hamur yememye dıkkat edıyorum
malesef bıgun mısafırım gelırde kahve yaparsam ozaman belkı kacamak yaparım
ama tek kendoım ıcın yapamam :KK1: kaloriiiii :KK53:

bi kerede n bişi olmaz yap kendine bi iyilik ben sabah dört beş tane küçük çikolata yedim aman ne olacak diye saldım bu ara

hayırlı cumalara canım benimm Rabbim yüreğinin en derinindeki o içten istediğiniz herşeyi nasip etsin...

aaa ben izlemedimmm :KK70: bebek olsun ben yerim sıkıntı yokkkk :KK70: :KK70:

az önce yumurtlama tarihime fln baktım dio ki eğer bu tarihte hamile kalırsanız 13/09/13 te doğum olucak
ahahahahahahahah abimin kızı 14/09/10 :KK70: doğum gunune denk geliyo sanmıyorum ben ocaktanda umutlu değilim nasip tabi :KK70:

karamsarlığa kapılma hemen kaç yıllık evlisin ki

bi kerede n bişi olmaz yap kendine bi iyilik ben sabah dört beş tane küçük çikolata yedim aman ne olacak diye saldım bu ara

heee bende çereze sardım üzüm fındık ceviz badem abur cubura çok meğilliyim ben kendimi bunlarla durdurmaya çalışıyorum az elim az ağzım oyalansın :KK1::KK1:

karamsarlığa kapılma hemen kaç yıllık evlisin ki

yawrum p.tesi gunu 1 yıl oldu ama geçen ay ilk korunmasız ayımızdı bi süpriz hmişliğim olmuştu 7. ayda öğrendim 8. ayda düşük yaptım :KK43: ondan sonra korunduk 9 kasımdan beri korunmuyoduk işte isteyerek ilk denememizdi ilkinde korunurken kaldım 1 kere korunmadan olmuştu ondada olmaz die rahattım hiç ihtimal bile vermiyodum nasip ben düşükten sonra biraz zor toparladım
ya aslında zorda değilde çok içim acıyodu hamile birini görünce bebek görünce içerim yanıyodu hiçbi zaman isyan etmedim Rabbim ne eylerse güzel eyler sağlıcakla çok bekletmeden versin inşallahh

heee bende çereze sardım üzüm fındık ceviz badem abur cubura çok meğilliyim ben kendimi bunlarla durdurmaya çalışıyorum az elim az ağzım oyalansın :KK1::KK1:

ben adet olacam ya şeker istiyi bolca canım sırtımı acayip bi ateş bastı kırmızılar gelmese eşim pazartesi istanbula gidecek pazartesiye kadar ekşın ekşın ekşın olabileeeeeeeeeeeeeeeeer:131::122::131::122::131::122::131::122:

ben adet olacam ya şeker istiyi bolca canım sırtımı acayip bi ateş bastı kırmızılar gelmese eşim pazartesi istanbula gidecek pazartesiye kadar ekşın ekşın ekşın olabileeeeeeeeeeeeeeeeer:131::122::131::122::131::122::131::122:

hadi bakalım bol ekşınnnnlı bir haftasonunuz olsunnnnnn :))):KK1::KK1::KK1::KK1:

yawrum p.tesi gunu 1 yıl oldu ama geçen ay ilk korunmasız ayımızdı bi süpriz hmişliğim olmuştu 7. ayda öğrendim 8. ayda düşük yaptım :KK43: ondan sonra korunduk 9 kasımdan beri korunmuyoduk işte isteyerek ilk denememizdi ilkinde korunurken kaldım 1 kere korunmadan olmuştu ondada olmaz die rahattım hiç ihtimal bile vermiyodum nasip ben düşükten sonra biraz zor toparladım
ya aslında zorda değilde çok içim acıyodu hamile birini görünce bebek görünce içerim yanıyodu hiçbi zaman isyan etmedim Rabbim ne eylerse güzel eyler sağlıcakla çok bekletmeden versin inşallahh

inşallah canım
hayırlısı değilmiş benimde ilki düşmüştü ardından hemen kızım oldu darısı sana inşallah

inşallah canım
hayırlısı değilmiş benimde ilki düşmüştü ardından hemen kızım oldu darısı sana inşallah

aminnn cancazımmmm aminnnnn inşallah sağlıcakla versin rabbim nerede varsa..

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:topikçene bizi bi gören olsa derki birbirlerine bol ekşın diliyolar :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:ama napalım buda bi ihtiyaç sonuçta bu kelime benim değil eşimin:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

hehehehhehe amannnn kime ne kiiii topik işte birbirimizi hazırlıyoruz deriz yaşam kocu hesabı :))))

X