"BAT"ım "BAT"masın

günaydın kızlarrrr.................

kızlar ateş ölçmeden anlayan var mı ?

pohpohperi cim hala gelmediyse kırmızıların tam olarak kahverengi lekeyle kaldıysa dr a git bi kan ver istersen çünkü yerleşme kanaması senin dediğin gibi oluomuş sanırım bende olmadı ama ... ayrıca aynen adet ağrısı gibi ağrım oldu benim halada oluyor ara ara hakkımızda hayırlısı neyse o olsun inşallah canımm

günaydın canımmm nasıl yani anlayan derken ???

kızlar akşam gebelik testi yaptım dayanamayıp 2. çizgi silik çıktı yarın sabah da yapıcam tekrar bat 11 aralık inşallah kimyasal falan olmaz kızlar çok heyecanlıyım ve endişeli aynı zamanda..

canım hayırlı olsun güzel düşün güzel olsun herşey sabahta bize hbr vermeyi unutma ki halay çekmeye başlayalım :)))

merhaba canım bu saat itibari ile bende kırmızı kartı gördüm karnım yavaş yavaş ağrımaya başladı (((( çok üzgünüm...

yawrummm üzülme herşeyse bi hayır vardır rabbim çok geçmeden nasip etsin inşallah hepimize

aksamları burası nasıl sakin aaaaaa ne kaaa ayıp

heheeeee hummalı bir çalışma içerisindemiyiz acaba

canımmm çok geçmiş olsun ama mucizen umudunu yitirdiğinde seninle olucak sende bunu yitirdiğini söylüyorsun bu herzaman böyledir malesef bu ay kendini braz daha serbest bırakmaya çalışmalısın (ki kelin ilacı olsa kendi basına sürer) rabbime duam isteyen herkese nasip etsin nerede varsa hayırlısıyla inşallah

bu topik ne kadar bereketli nazar değmesin hamişler çoğalıyo:126:
darısı tüm isteyenlerin başına ve benim başıma inşallah

aminnnnnn aminnnnnnnn :)

günaydınn yawrruummmmmm :)

pek anlamıyorum ama her sabah yataktan kalkmadan ölçücekmişsin
bi yerede not al bat tarihine kadar yükselmesi lazım düşerse kırmızılar geliyo yükselirse bebiş gelio die okumuştum

günaydın canımmm nasıl yani anlayan derken ???

tekrar günaydın kızlar.............

ateş topiğine yazdığımı sizede sorayım, ben eylül ayında doktora gittim, biraz akıntım olduğunu söyledi ve fitil vermişti ben fitili kullandıktan sonra neredeyse akıntı olayı sıfırladı bende damla şeklinde geliyo o derece az yumurtlama zamanı bile akıntım olmuyo sayılır o yüzden ben tablolarda akıntı kısımlarını işaretlemedim, daha öncede döngü olayımı öylemiştim 2 aydır geçen ay 34, ondan öncede 32 günde oldum 3-4 ay önceside hep 26 tıydı bayağı uzadı yani , sorum şu sabah peçeteye silindiğimde kahverengi bir akıntım vardı hatta çok çok az da kırmızılık vardı, ya ben korkumdan ped bile aldım yanıma luteal faz deniyoya yumurtlamadan sonra 10. günde adet olur muyum ben sizce, bu aya kadar hep ovu testi kullanıyordum ve hep 15. gün adettim döngüm uzasa bile yumurtlamadan sonraki süre hiç değişmemişti ben adet için bile belirti yaşamıyorum, değil hamilelik belirtim olsa umutlanacağım, altta tablom kafam iyice karıştı :44::44::44: nolr fikirlerinizi söyler misiniz...

404186 Ovulation charts on FertilityFriend.com

3 aksam sonra beni bulursunuz burdaaaçoook çalışmama gerekio çooook

aaaaaaaaaaaaaa neden kimsecikler yokki??? gğnaydın flyrey cim nasılsın???

günaydın tatlımm benimmmm dün akşam saat 22:30 gibi bende gördüm kırmızı kartı sancı içindeyim ühühhhüüüüüüüüüüü çok ağrıyo karnım belim yahuuuu

goodmorning friends bugün çoooooooook enerjikiiim :)

kuzum bende tamtersiyim malesef parça parça sökülüyorum resmen bugun işe gelmeyi bile düşünmüyodum da yine zar zor geldim

günaydııııııııııııınn herkese kızlar heyecandam mideme bulantılar girdii 10:30'da randevum ayyyyy :18:

canım benim sakin ol bak çok güzel hbrlerle daha heyecanlı geliceksinnn :)

bu ay benımde baya bi sancılı ve böyle parca parca bir kanamam oldu su cok şükür rahatım zaten az kaldı bitio batasıca

kırmızı kart mıııı??? yeni bat alıyım canım önümüzdeki maçlara bakıcaz napalım hayırlısı Allah tan

günaydınnn tekrardan canlarımmmm

ben dün kırmızıları görünce bir moralim bozuldu ne tuhaf bi pskklji ya biz bu psklji ile nasıl hamile kalıcaz :18::18::18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…