"BAT"ım "BAT"masın

merhaba ben testttiii pazartesi yani 3 Aralıkta yaptım benim adetim 29 Kasımda olması gerekiyodu 28 gün sürmüyo benimki erken geliyo yani 26 günde bir falan normalde seninkide geçmiş geçmiş olsun :KK1:

benim de erken olur 26 günde ya da 28 günde hayırlısı bakalım biraz bekleyeyim.mart ayında da böyle bişey başıma geldi adetim 1 hafta gecikti test yaptım pozitif çıktı 3 farklı marka hepsi pozitif kan testi yaptırdım çıkmadı.2 sonra adet oldum.eğer olursa da yok demem kızım 3.5 yaşına geldi abla olmuş olur :KK1:

benim de erken olur 26 günde ya da 28 günde hayırlısı bakalım biraz bekleyeyim.mart ayında da böyle bişey başıma geldi adetim 1 hafta gecikti test yaptım pozitif çıktı 3 farklı marka hepsi pozitif kan testi yaptırdım çıkmadı.2 sonra adet oldum.eğer olursa da yok demem kızım 3.5 yaşına geldi abla olmuş olur :KK1:

benim kıızm da 3,5 yaşında Allah bağışlasın yaa idrar testinde çıkıp kanda çıkmaması ilginç yaa beni korkuttun ben de sadece idrarda yaptım yarın gidecem doktora hayırlısıyla :18:

benim kıızm da 3,5 yaşında Allah bağışlasın yaa idrar testinde çıkıp kanda çıkmaması ilginç yaa beni korkuttun ben de sadece idrarda yaptım yarın gidecem doktora hayırlısıyla :18:

aa kızlarımız yaşıt korkma canım biz o zaman korunuyorduk neden pozitif çıktı dedim dra gebelik olup düşmüş olabilir dedi bazı gebelikler adetle beraber bitiyor.kızımda adetim bir gün geçti test yaptım pozitif çıkmıştı 5 gün sonra da dr a gittim sorun yoktu. sen de de yoktur sıkıntı yapma tamam mı tatlım:KK70:

kızçeler elektrikler halen gelmedi dondummm vallahiiii bıııırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

kızçeler elektrikler halen gelmedi dondummm vallahiiii bıııırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Kızlar sonuç NEGATİF...
Ama hastanedeki doktor çok iyiydi, önce ultrasonla baktı gebelik yok dedi, yumurtalıkların çok güzel gözüküyo dedi, sağlıklı şu an, gliforu bırakmıcaktın dedi,belki geç döllenme olabilir dedi kanda da bakalım dedi, kanda'da negatif çıktı...

Yanlız çok iyi ilgilendi, adet söktürücü bi ilaç verdi cumartesiye kadar bekle dedi, eğer gelmezse bu ilacı iç ve bekle engeç 1 hafta içinde hastalanırsın, ardında klomeni kullanmaya başlayalım dedi, kendi doktorum izmirdeydi, bundan sonra bu doktora gidicem. İzmirdeki doktorum klomeni günde 1 tane vermişti. 1 taneden hiç bişey olmaz dedi boşuna zaman kaybedersiniz dedi, '' bende öyle düşünüyodum zaten '' günde 2 glifor, 2 klomen. Klomende adetin 3 ile 5.gün arası başlanırmış.

Üzülmedim gerçektende de, ama Allah biliyo yaa içimi, eğer hamileysem kocaman bi kırmızı kurdele alıcaktım bağlıcaktım göbeğimi fiyonkta yapıcaktım akşam sana hediye aldım dicektim eşime.

Eşimde aradı durdu, sonuç ne sonuç ne diye, bende bi şey diyemedim daha. Almadım sonuçları dedim

Offf çenem düştü gene, elimin ayarı bozuk :KK53: mutluyum mutluuu, mutlu olduğum kadar umutluyum daaaaa :KK16:

Kızlar sonuç NEGATİF...
Ama hastanedeki doktor çok iyiydi, önce ultrasonla baktı gebelik yok dedi, yumurtalıkların çok güzel gözüküyo dedi, sağlıklı şu an, gliforu bırakmıcaktın dedi,belki geç döllenme olabilir dedi kanda da bakalım dedi, kanda'da negatif çıktı...

Yanlız çok iyi ilgilendi, adet söktürücü bi ilaç verdi cumartesiye kadar bekle dedi, eğer gelmezse bu ilacı iç ve bekle engeç 1 hafta içinde hastalanırsın, ardında klomeni kullanmaya başlayalım dedi, kendi doktorum izmirdeydi, bundan sonra bu doktora gidicem. İzmirdeki doktorum klomeni günde 1 tane vermişti. 1 taneden hiç bişey olmaz dedi boşuna zaman kaybedersiniz dedi, '' bende öyle düşünüyodum zaten '' günde 2 glifor, 2 klomen. Klomende adetin 3 ile 5.gün arası başlanırmış.

Üzülmedim gerçektende de, ama Allah biliyo yaa içimi, eğer hamileysem kocaman bi kırmızı kurdele alıcaktım bağlıcaktım göbeğimi fiyonkta yapıcaktım akşam sana hediye aldım dicektim eşime.

Eşimde aradı durdu, sonuç ne sonuç ne diye, bende bi şey diyemedim daha. Almadım sonuçları dedim

Offf çenem düştü gene, elimin ayarı bozuk :KK53: mutluyum mutluuu, mutlu olduğum kadar umutluyum daaaaa :KK16:

baya uzun yamışsın cnm. hayırlısı olsun klomenle bebişin gelir inşallahh

Kızlar sonuç NEGATİF...

caNIM BEBİŞ YOKMUŞ AMA sevinmek şiçin nedenlerin var bizde buna sevinebiliriz :) önümüzdeki aya bomba gibi çıkıcaz inşallahhhhhh senin adına çok sevindim canım benimmm

kızlar sonuç negatif...

Yanlız çok iyi ilgilendi, adet söktürücü bi ilaç verdi cumartesiye kadar bekle dedi, eğer gelmezse bu ilacı iç ve bekle engeç 1 hafta içinde hastalanırsın, ardında klomeni kullanmaya başlayalım dedi, kendi doktorum izmirdeydi, bundan sonra bu doktora gidicem. Izmirdeki doktorum klomeni günde 1 tane vermişti. 1 taneden hiç bişey olmaz dedi boşuna zaman kaybedersiniz dedi, '' bende öyle düşünüyodum zaten '' günde 2 glifor, 2 klomen. Klomende adetin 3 ile 5.gün arası başlanırmış.

üzülmedim gerçektende de, ama allah biliyo yaa içimi, eğer hamileysem kocaman bi kırmızı kurdele alıcaktım bağlıcaktım göbeğimi fiyonkta yapıcaktım akşam sana hediye aldım dicektim eşime.

offf çenem düştü gene, elimin ayarı bozuk :KK53: Mutluyum mutluuu, mutlu olduğum kadar umutluyum daaaaa :KK16:

hayırlısı olsun canım o zaman bir an önce gelsin kırmızılarda yeni ay yeni umut olsun, mucizeni tezden getirsin sana :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
yawrum ama benim kasıklarım düşükten beri her ay batıyo :KK43:(:-)2:

ya hepimizin bebişten batsın banane banane :84::84::84::84: Gerçi benim adetken bile batmıyo ya :KK19:

Kızlar sonuç NEGATİF...

Canim herseyin hayirlisi onsallah bu audan sonra hemen hamis kalirsin

X