Gebeliğe Hazırlık Bat 25-30 kasım (Heyecanlı bekleyiş) 😍

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
KIZlar dün olmam gerekiyodu olmadım ama agrım var ve çok afedersiniz sabahtan beri ıshalim yemek yiyemedm iştahım yok 2 muz yedim sadece kesilsin diye.öyle bahsedildiği gibi çok gögüs ağrımda yok.Test yapmaya da cesaretim yok açıkcası bekliyorum öylece

Benim bugün döngümde 35. gün ve hala regl olmadım herhangi bir kadık ağrısı da yaşamıyorum. daha önce de böyle heyecanlanıp test yapmıştım negatif çıkmıştı sanki kafama taktıkça hiç olmayacakmış gibi hissediyorum rahat olmak için test yapmaya yeltenmedim bu Cuma'ya kadar beklemeyi düşünüyorum sabredebilirsem🙃🙃
Bir kaç gün daha sabredin bakalım sonra zaten çıkar heralde diye düşünüyorum. 💭 Bize de haber edin olur mu☺️ İnşallah bebiş vardır 🙏

KIZlar dün olmam gerekiyodu olmadım ama agrım var ve çok afedersiniz sabahtan beri ıshalim yemek yiyemedm iştahım yok 2 muz yedim sadece kesilsin diye.öyle bahsedildiği gibi çok gögüs ağrımda yok.Test yapmaya da cesaretim yok açıkcası bekliyorum öylece
Geçmiş olsuuun. İştah kapanması da bir belirti diye biliyorum regle yakın iştah açılır benim bildiğim yani benim ve çevremin öyle. Erken gebelik testi varsa artık çıkar heralde birşey varsa ☺️🥰

İhtimaline bile yanaşınca çok garip hissediyor insan ben ilk defa deniyorum çünkü hem olsun istiyorum hem de endişeleniyorum olursa ne olur nasıl yaparım diye😔
Yaaa kıyamam.
Yaparsın neden yapamayasın Allah gücünü kuvvetini verir. Bazen bende düşünüyorum ailem yanımda değil tek basıma başarabilir miyim acaba diye, Eşin destekçiyse üstesinden gelirsiniz. Hak eden herkes tatsın annelik,babalık duygusunu inşallah 🙏

İnşallaaah 🤲🏻 ufak tefek işlerim var. Kısa bir tedavim var dişle ilgili onu halledebilirim inşallah hemende önümüzdeki ay yine beraber bekleriz inşallah 🙏 Doğum günüm aralıkta inşallah bana hediye olur🎈Sizlere de aynı şekilde ❤️
ahhhh inşallah canım benim Allahım layığıyla anne baba olabilecek herkesi sağlıkla evlat sahibi yapsın inşallah
2764.png

nasıl yapacağız bende mi yapsam bu ay yaaaa :KK43:
Ben Trendyol’dan satın aldım 20li 30lü kaçlı istersen var. Adetin son günü yapmaya başlıyorsun yani çoğu yerde öyle yazıyor erken yumurtlama olasılığına karşı. İlk idrarınla değilde sonraki idrarlarla yapıyorsun günde bir kez 2 saat sıvı alımını en aza indiriyorsun sabah 8den akşam 10a kadar en uygun süreymiş 2 yada 3 damla damlatıp oradan takip ediyorsun hergün aynı saatlerde yapmaya özen göstermen gerekiyormuş. Pik olduğu gün ve sonraki 3günü değerlendirmeliymişiz anladığım kadarı ile detaylı anlatılan yazılar ve videolar var canım araştır istersen.

Ben Trendyol’dan satın aldım 20li 30lü kaçlı istersen var. Adetin son günü yapmaya başlıyorsun yani çoğu yerde öyle yazıyor erken yumurtlama olasılığına karşı. İlk idrarınla değilde sonraki idrarlarla yapıyorsun günde bir kez 2 saat sıvı alımını en aza indiriyorsun sabah 8den akşam 10a kadar en uygun süreymiş 2 yada 3 damla damlatıp oradan takip ediyorsun hergün aynı saatlerde yapmaya özen göstermen gerekiyormuş. Pik olduğu gün ve sonraki 3günü değerlendirmeliymişiz anladığım kadarı ile detaylı anlatılan yazılar ve videolar var canım araştır istersen.
İnşallah düzgün anlatabilmişimdir 😅🙈

Benim bugün döngümde 35. gün ve hala regl olmadım herhangi bir kadık ağrısı da yaşamıyorum. daha önce de böyle heyecanlanıp test yapmıştım negatif çıkmıştı sanki kafama taktıkça hiç olmayacakmış gibi hissediyorum rahat olmak için test yapmaya yeltenmedim bu Cuma'ya kadar beklemeyi düşünüyorum sabredebilirsem🙃🙃
Ben de senin gibiyim canım bat 24 Kasım normalde bugün reglimin son günü ama test yapmadım pazartesiye kadar beklemeyi düşünüyorum ama içim içime sığmıyor ☺️

X