Gebeliğe Hazırlık Bat 25-30 kasım (Heyecanlı bekleyiş) 😍

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ovülasyon nasıl gidiyor?
Benim bugün sanki T çizgiis görünmeye başladı gibi
Ne dersiniz ?
Aaa evet yakın demek ki canım artık, bakalım takvim uygulamasından ne kadar farklı. Benim akıntım başladı bir kaç gün önce yumurtalıklarım da bir hassaslık var bekliyorum bende henüz yumurtlama olmadı. Bide ben çok strese girmedim bu ay sanırım takibini yapabildiğim için diye düşünüyorum. Kafam çok rahat ☕

Canım ovülasyon nasıl gidiyor?
Benim bugün sanki T çizgiis görünmeye başladı gibi
Ne dersiniz ?
Bugününkini henüz yapmadım 3e doğru yapacağım 🥰

Eklentiler

• 0880709B-2094-4EE0-B0E9-56CE0D144412.jpeg
    0880709B-2094-4EE0-B0E9-56CE0D144412.jpeg
    53,7 KB · Görüntüleme: 52
Senin şu ortada koyulaşır gibi olmış sonra silikleşmiş 😳 evet o rahatlık bende de var🙈bakalım ne olacak , takvim tutmayacak herhalde
Evet ona bende şaşırmıştım hatta dedim heralde koyulaşıcak artık ama sonra silikleşti bugün yine biraz koyu ama çok değil yakın heralde😂
Merakla bekliyorum bende seninkini de 🌸

Bende mi yesem iyimiymiş😳
Bu arada eşime asla pekmezi içiremiyorum ama zaten normalde her sabah tahin pekmezli ekmek hazırlıyorum oda olur heralde dimi.🥺
olur neden olmasın, tahinde yararlı , enerji verir :KK70:
pekmezi sade yemek ağır gelebiliyor , ben 3-5 tane fındık atıyorum dengeliyor, dene istersen
havuçu bende okumuştum, burada birisi daha yazınca başladım yemeye
yumurta çatlaması için filan çok iyiymiş , google de araştır bak

olur neden olmasın, tahinde yararlı , enerji verir :KK70:
pekmezi sade yemek ağır gelebiliyor , ben 3-5 tane fındık atıyorum dengeliyor, dene istersen
havuçu bende okumuştum, burada birisi daha yazınca başladım yemeye
yumurta çatlaması için filan çok iyiymiş , google de araştır bak
Fındıklada denerim bakalım 😅
Araştırırım canım sağol 🙏
Bende muzu okumuştum eşler için spermleri güçlendiriyormuş seninde aklında bulunsun her akşam muz içinde hummalı bir inatlaşma var evde 😂 Eşim zor bir insan iştahsız 😬

Eklentiler

• 6E5A9342-2ADA-4EE4-8F61-EC066CFBD3BF.jpeg
    6E5A9342-2ADA-4EE4-8F61-EC066CFBD3BF.jpeg
    83 KB · Görüntüleme: 40
😅kızzz bide aynı anda tuttururmuşuz , benimkide koyulaştı baksana, test bi garip geldi 2 tane yaptım
Seninde koyulaşmış, seninki yarında koyulaşır mı acaba? Yani kaç gün böyle koyu çıkıyor ki
Hahahah olabilir valla aynı anda 😂
Seninki daha bile koyu olmuşş 😍
Yarın bence pik olabilir gibime geliyor. Valla bilmiyorum canım bende 🤷‍♀️
Bugünü değerlendirsek mi acaba❓

Hanımlar aranız da yeniyim bende 1.5 aydır deniyorum hamile kalmayı adetime 5 gün var şuanda kasık ve bel ağrım var hamile miyim diye çok heyecanlanıyorum hemen kalacakmısım gibi hissediyorum ilk defa bu ay yumurtalama tarihlerimi değerlendirdik umarım hamile kalırım bu ay 🙏🏻 Başka da hiçbir belirtim yok o yüzden biraz umutsuzluk basıyor ama olsun diyorum ne zaman kısmetse

Hanımlar aranız da yeniyim bende 1.5 aydır deniyorum hamile kalmayı adetime 5 gün var şuanda kasık ve bel ağrım var hamile miyim diye çok heyecanlanıyorum hemen kalacakmısım gibi hissediyorum ilk defa bu ay yumurtalama tarihlerimi değerlendirdik umarım hamile kalırım bu ay 🙏🏻 Başka da hiçbir belirtim yok o yüzden biraz umutsuzluk basıyor ama olsun diyorum ne zaman kısmetse
benimde 3.ayım canım , ilk ay bende öyleydim , ikinci ay bulantı filan olmuştu
inşallah seninki psikolojik değildir
yumurtalama tarihlerini nasıl belirledin, takvimle mi ?

Ay hadi inşallah hamilesinizdir🌸
Kasık ve bel ağrısı gebelik belirtisi ama bazen pisikolojikte olabiliyor. Heyacanını çok iyi anlıyorum inşallah bebeğin tutmuştur da en zahmetsiz şekilde gebe kalmışsındır. Az kalmış regle 😊

X