Gebeliğe Hazırlık Bat 25-30 kasım (Heyecanlı bekleyiş) 😍

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yani neden olduğumu bilmiyorum belki başka bir sebebi var. Ayrıc beyaz akıntım var
bilemiyorum tabi herkesin belirtileri farklı oluyor benim aylardır yaşadığım tecrübelerime dayanarak söylediğim bu tabi ilk aylarda bende de belirti oluyordu meğer hepsi psikolojikmiş akıntı bende de oluyordu sonunda adet oluyorum hatta bende de var ama aşırı değil ara sıra oluyor anlıyorum ki adet geliyor ama belli olmaz herkeste farklıdır siz belki de hamilesinizdir.

Sanırım benim de psikolojik

Hayırlısı olsunnnn Silik çıktıysa Yüksel ihtimal bebişiniz sizinle

25yada 26 canım benim normal kaset test yaptım bende çıkmadı ☹ bugün hafif sarımsı bir akıntım var ama çok hafif
aynıyız şu an benim istenmeyen misafirim 25 kasımda gelecek aynı arada gelen hafif sarı krem gibi bir akıntım var kasık ağrım var ama grip olmuştum çok öksürüyorum ondan karnımı sıkmaktan da olabilir başka bir belirtim yok aralık ayına rezervasyon yaptıralım biz şimdiden :)

Hahahah evet gerçekten istenmeyen misafir çok geçmiş olsuun ayrıca.
Aralık ayını pas geçmeyi düşünüyorum biraz dinlenemeye ihtiyacım var galiba Stres çok yordu beniii. Ama sizleri takipte olucam

Hahahah evet gerçekten istenmeyen misafir çok geçmiş olsuun ayrıca.
Aralık ayını pas geçmeyi düşünüyorum biraz dinlenemeye ihtiyacım var galiba Stres çok yordu beniii. Ama sizleri takipte olucam
yok anacım ben evleneli 3 yıl oldu artık ara falan veremem baksana zaten tak diye olmuyormuş bir de ara mı vereyim :) her ay fazla beklentiye girmeden deniyorum yani ilk aylar çok kaptırıyordum kendimi erken gebelik testleri alıyordum kaç gün önceden yapıyordum falan artık geçti alıştım olumsuza aylardır kimyasal bile olmadı ya da ben göremedim mart ayına kadar deneyim mart ayında aşılama istiyorum hatta :)

O çok kaptırdığın ayları yaşıyorum şuan şaka bir yana diş tedavim var ve Seyehat etmem gerekli Ocak ayında devam. İnşallah aşılamaya gerek kalmadan marta kadar bebiş gelir. Kaç aydır deniyordunuz?

Çoook geçmiş olsun… Dikkat edin kendinize ilaç alıyormusunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…