Gebeliğe Hazırlık Bat 25-30 kasım (Heyecanlı bekleyiş) 😍

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah kuzum. Emin değilim hala kan da vermedim. Bekleyeceğim biraz daha. Adetim Bi geçsin bakalım. İnşallah diğer aya da sizin haberlerinizi alırız 🙏🏻😇
Mutlaka bizlerede haber edin 😍

Bende bugun aksam doktora gidecegim artik kan testi icin. Dun hafif regl agrisi gibi agrilarim oldu ve az kahverengi lekelenme oldu. Bugun bir sey yok cok sukur. Erken ogrenmek de hic iyi degil. Kimyasal mi niye leke geldi yoksa dis gebelik mi diye insan hep dusunuyor. Ben zaten evhamliyim. :KK43:

Bende bugun aksam doktora gidecegim artik kan testi icin. Dun hafif regl agrisi gibi agrilarim oldu ve az kahverengi lekelenme oldu. Bugun bir sey yok cok sukur. Erken ogrenmek de hic iyi degil. Kimyasal mi niye leke geldi yoksa dis gebelik mi diye insan hep dusunuyor. Ben zaten evhamliyim. :KK43:
Yerleşme kanamasıdır inşallah 🙏

Ayy bende bilemedim. Test yapsam mı acaba inanılmaz midem bulanıyor
ben çok şaşırdım açıkçası zira mide bulantısı ve diğer bütün belirtiler aslında adet gecikmesinden sonra başlıyor zira adet gününe kadar vücut kendini adet olacak sanıyor ya o yüzden bilemedim test yapsanız bu kadar net belirtiye çıkması lazım normalde bazı kişilerde adet belirtilerinde mide bulantısı da oluyor ama sizin ilk kez oluyorsa test yapabilirsiniz ama normalde bütün belirtiler adetten sonra başlıyor

Merhabalar benimde regl günüm 25 Kasım, 2 gündür test yapıyorum ama çok çok silik cikiyor ama ilk 5 dk içinde bende dikkatimi almadım attim hepsine, bu ay sanki erken yumurtalama donemi girdim çünkü bugün 30 uncu günüm ama bilemedim gecen ay erken başlamıştı 30 uncu günde bu ay sanırım normala döndü ve 2 gün var. Bende hiç birsey yok şuan ama 5 gun önce adet olacam gibi ağrı oldu bakalım hayırlısı. Kızım da öğrendiğim zamanda da hiç birsey yoktu ama adetten 2 gün once normal testle öğrenmiştim. 2 gun sonra yine yapmaya düşünüyorum :dua:

ben çok şaşırdım açıkçası zira mide bulantısı ve diğer bütün belirtiler aslında adet gecikmesinden sonra başlıyor zira adet gününe kadar vücut kendini adet olacak sanıyor ya o yüzden bilemedim test yapsanız bu kadar net belirtiye çıkması lazım normalde bazı kişilerde adet belirtilerinde mide bulantısı da oluyor ama sizin ilk kez oluyorsa test yapabilirsiniz ama normalde bütün belirtiler adetten sonra başlıyor
Yani neden olduğumu bilmiyorum belki başka bir sebebi var. Ayrıc beyaz akıntım var

X