Gebeliğe Hazırlık Bat 25-30 kasım (Heyecanlı bekleyiş) 😍

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet ilk olucak inşallah daha önce düşük yada kimyasal yaşamadım. 2aydır deniyoruz 🥲 sizinde ilk sanırım 😊
Bu bizim ilk ay deneme. Kızım da 6 ay denemiştik sonra ara verelim dedik o ay hamile kaldım birde o ay vitamin takviye yapmıştık mesela b12 igne kullandık esimle ben ve d vit düzenli aldım o ay hamile kaldım belki vitamin etkisiyle :KK54:

Bu bizim ilk ay deneme. Kızım da 6 ay denemiştik sonra ara verelim dedik o ay hamile kaldım birde o ay vitamin takviye yapmıştık mesela b12 igne kullandık esimle ben ve d vit düzenli aldım o ay hamile kaldım belki vitamin etkisiyle :KK54:
Maşallah 🧿
Bende folikasit kullanıyorum iki aydır içinde extradan b12 var şimdi arısütü ve d vit almayı düşünüyorum iyi aklıma getirdiniz hemen bakayım 🙏

O çok kaptırdığın ayları yaşıyorum şuan 😂 şaka bir yana diş tedavim var ve Seyehat etmem gerekli 😂 Ocak ayında devam. İnşallah aşılamaya gerek kalmadan marta kadar bebiş gelir. Kaç aydır deniyordunuz?😌
zamanla geçiyor merak etme bende 10 ay falan oluyor sanırım ya bu kadar zor olduğunu bilsem hiç korunmazdım ben :) tam saymadım şu kadar zamandır deniyorum da diyemiyorum radyasyon işiyle uğraştığım için boş bıraktığım aylarda oldu onları düşersem 10 ay falan oluyor sanırım inşallahhhhhhh bu son ay olsun

zamanla geçiyor merak etme bende 10 ay falan oluyor sanırım ya bu kadar zor olduğunu bilsem hiç korunmazdım ben :) tam saymadım şu kadar zamandır deniyorum da diyemiyorum radyasyon işiyle uğraştığım için boş bıraktığım aylarda oldu onları düşersem 10 ay falan oluyor sanırım inşallahhhhhhh bu son ay olsun
İnşallah son olur 🙏 Canı gönülden sevinirim. Geç olucak ama çok kıymetli olucak bebiş. Gönlüne göre versin inşallah 🙏

İnşallah isteyen herkese nasip etsin amin :emir_bebek:
Allah olan yavrunuzu bağışlasın, istediğiniz yavrunuzu da çok bekletmeden versin 🙏 ama şu "isteyen herkese versin" diyenleri uyarmayı görev edindim kendime 😁 kusura bakmazsanız, doğru dua edin hepiniz kızlar nolur. Allah isteyen herkese vermesin, anneliği babalığı hak edene, sahip çıkacak iyi bakacak olana versin 🙏❤️ ve en önemlisi sağlıkla versin

Allah olan yavrunuzu bağışlasın, istediğiniz yavrunuzu da çok bekletmeden versin 🙏 ama şu "isteyen herkese versin" diyenleri uyarmayı görev edindim kendime 😁 kusura bakmazsanız, doğru dua edin hepiniz kızlar nolur. Allah isteyen herkese vermesin, anneliği babalığı hak edene, sahip çıkacak iyi bakacak olana versin 🙏❤️ ve en önemlisi sağlıkla versin
Çok doğru katılıyorum, neler duyuyoruz kalbim acıyor gerçekten hak edene versin amin inşallah ❤️🌸

Çok doğru katılıyorum, neler duyuyoruz kalbim acıyor gerçekten hak edene versin amin inşallah ❤️🌸
Biz birebir yaşadığımız için hassasiyetim var bu konuda zaten. Allah'ım evladını sevgiyle büyüten annelere yaşatsın o duyguyu. Burada tanıdığım birçok insan o kadar güzel yürekli ki, Allah gönlünüze göre versin ❤️

Katılıyorum canım doğru söylüyorsun 🙏

Kızlar benim regli günüm bugün sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptım sonuca bakar mısınız

Eklentiler

• F1028D73-1027-4C2C-9B6B-2C84D4F42D34.jpeg
    F1028D73-1027-4C2C-9B6B-2C84D4F42D34.jpeg
    149,4 KB · Görüntüleme: 64
  • D3E3F9DB-5070-4A64-9438-954FF1575228.jpeg
    D3E3F9DB-5070-4A64-9438-954FF1575228.jpeg
    128,6 KB · Görüntüleme: 63
X