Gebeliğe Hazırlık Bat 25-30 kasım (Heyecanlı bekleyiş) 😍

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet ilk olucak inşallah daha önce düşük yada kimyasal yaşamadım. 2aydır deniyoruz sizinde ilk sanırım
Bu bizim ilk ay deneme. Kızım da 6 ay denemiştik sonra ara verelim dedik o ay hamile kaldım birde o ay vitamin takviye yapmıştık mesela b12 igne kullandık esimle ben ve d vit düzenli aldım o ay hamile kaldım belki vitamin etkisiyle

Maşallah
Bende folikasit kullanıyorum iki aydır içinde extradan b12 var şimdi arısütü ve d vit almayı düşünüyorum iyi aklıma getirdiniz hemen bakayım

zamanla geçiyor merak etme bende 10 ay falan oluyor sanırım ya bu kadar zor olduğunu bilsem hiç korunmazdım ben :) tam saymadım şu kadar zamandır deniyorum da diyemiyorum radyasyon işiyle uğraştığım için boş bıraktığım aylarda oldu onları düşersem 10 ay falan oluyor sanırım inşallahhhhhhh bu son ay olsun

İnşallah son olur Canı gönülden sevinirim. Geç olucak ama çok kıymetli olucak bebiş. Gönlüne göre versin inşallah

İnşallah isteyen herkese nasip etsin amin
Allah olan yavrunuzu bağışlasın, istediğiniz yavrunuzu da çok bekletmeden versin ama şu "isteyen herkese versin" diyenleri uyarmayı görev edindim kendime kusura bakmazsanız, doğru dua edin hepiniz kızlar nolur. Allah isteyen herkese vermesin, anneliği babalığı hak edene, sahip çıkacak iyi bakacak olana versin ve en önemlisi sağlıkla versin

Çok doğru katılıyorum, neler duyuyoruz kalbim acıyor gerçekten hak edene versin amin inşallah

Çok doğru katılıyorum, neler duyuyoruz kalbim acıyor gerçekten hak edene versin amin inşallah
Biz birebir yaşadığımız için hassasiyetim var bu konuda zaten. Allah'ım evladını sevgiyle büyüten annelere yaşatsın o duyguyu. Burada tanıdığım birçok insan o kadar güzel yürekli ki, Allah gönlünüze göre versin

Katılıyorum canım doğru söylüyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…