Gebeliğe Hazırlık Bat 21-22-23 nisan gelin birlikte bekleyelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Istahim cok acildi, dun iki kez goz kararmasi yasadim ayaga kalkinca. Bugunde kahvaltidan sonra midem eksiyordu
Sanki daha çok erken gibi ama bünyeden bünyeye de belki farklılık gösteriyordur umarım psikolojik değildir. Ay sonunda güzel haberler alırız. İnsan merak ediyor zaman geçmiyor böyle de

Beynim benimle oynuyor hayirlisi artik . Senin bat ne zamandi
22 nisanda biraz önce krem gibi beyaz akıntı gelmiş bir de arada belime ağrı giriyor. Bunlar belirti değildir dimi daha ovülasyonun üstünden 4-5 gün geçti

22 nisanda biraz önce krem gibi beyaz akıntı gelmiş bir de arada belime ağrı giriyor. Bunlar belirti değildir dimi daha ovülasyonun üstünden 4-5 gün geçti
Batlarimiz ayni. Kremsi akinti Normal gebelik belirtisi degilmis ben cok arastirdim Ama bel agrisi ve kramplarin varsa onlar gebelik belirtisi

Batlarimiz ayni. Kremsi akinti Normal gebelik belirtisi degilmis ben cok arastirdim Ama bel agrisi ve kramplarin varsa onlar gebelik belirtisi
Kramp yok akşam saatlerinde birkaç defa bel ağrısı yaşadım. Dediğim gibi daha çok erken bata 11 gün var. Her şeyi gebeliğe yorup sonrasında üzülmek istemiyorum

Ne guzel ya buralarda dur da banada bulasir belki. Ben cok sabirsizim bir seye baslayinca ya da isteyince hemen olsun istiyorum
Zamanla sabırlı olursun sende :) pozitif haberini alana kadar ayrılmayız. Sende bir belirti filan olursa yaz merak ediyorum

Ben de hemen test yapmayı düşünmüyorum erken yapıp eğer negatif olursa bu sefer de yok erken mi yaptım ondan mı çıkmadı diye düşünürüm gereksiz umutlanırım bu sefer tam olmam gereken zamanda yapacağım pozitif negatif net belli olsun günler çabuk geçsin de öğrenelim hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…