Gebeliğe Hazırlık Bat 21-22-23 nisan gelin birlikte bekleyelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ahaha ben gibi sabirsizz kofte olmak guzel degil ztn . Sen bekle guzelce mutlu haberler alalim yeter ki

Pek umutlu değilim ama hayırlısı tabi hosbuldum=))

Kızlar merhaba bendee 20 nisanda adetimi bekliyorum geçen ay bi kimyasal gebelik geçirdim 5 aydır evliyim bu arada. Bakalım hayırlısı olacak mi bilmiyorum pekte umutlu degilim

Kızlar merhaba bendee 20 nisanda adetimi bekliyorum geçen ay bi kimyasal gebelik geçirdim 5 aydır evliyim bu arada. Bakalım hayırlısı olacak mi bilmiyorum pekte umutlu degilim
Selam canim hosgeldin.. hayirlisi ile olucakkl insallah cok erken Ama belirti var mu

Selam canim hosgeldin.. hayirlisi ile olucakkl insallah cok erken Ama belirti var mu
Belirti sayılır mı bilmem ama iki gündür geceleri midem bulanıyor hafif ama kasik ağrım var birde cok fazla gazim var aşırı şekilde sık idrarda var bilmiyorum kimyasal gebeliğim belirtisiiz olduğu için şuan belirtileri bilemiyorum bakalım kırmızılari görecek miyiz

Hosbuldum bu arada

Aaa bence belirtilerin var canim . Kimyasal gebelik genelde ilk gebelikde cok yuksek ihtimalle yasiyormus kadinlar . Cevremde benim de cok var. Cok onun uzerine dusunme guzel seylere odaklan . Benimde 22 nisan bat. Benim de dun iki kEz gozum karardi . Midem eksidi boyle sanki yediklerim agzima geldi. Ama cok cok erken 5 dpo ydum ozaman . Yani imkansiz beynim bana oyun oynuyor

Insallah beraber güzel haberler alırız bi test yaptım aslında perşembe günü ama negatif ki zaten cok erken bilemiyorum esim cok istiyor bide kimyasalimda cok üzdü beni zor bi süreçten geçiyordum zaten gebeligimi öğrendiğimde o süreçte miniğim bana cok iyi gelmisti ama olmadı ağlarken bile karnıma sarılarak ağlıyordum ama nasip kısmet işte Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın

Cok gecmis olsun . Ozel degilse neden uzdu bebek icin mi ?

Abimi yeni kaybetmiştim ve hemen sonraki ay hamile kaldım umut olmustu bana yani ben 3 abimi kaybettim bu üçüncüydü ve cok yipranmistim cok kötü geçiyordu tam o sırada bebeğim güneş gibi doğmuştu bana ama olmadı

Yaa cok uzuldum canim basiniz sagolsunMekani cennet olsun. Insallah umudun seninle olur bu ay senin icin cok dua edicem

Yaa cok uzuldum canim basiniz sagolsunMekani cennet olsun. Insallah umudun seninle olur bu ay senin icin cok dua edicem
Allah razı olsun geride kalanlar sagolsun inşallah benimde tek duam bu rabbim isteyen herkesin gönlüne göre sağlıklı bebisler nasip etsin insllh♡♡♡

Allah razı olsun geride kalanlar sagolsun inşallah benimde tek duam bu rabbim isteyen herkesin gönlüne göre sağlıklı bebisler nasip etsin insllh♡♡♡
Amin canim insallah bende yakinda ise donucem pandemiden dolayi evden calisiyordum . Donene kadar hamis olayim bulantilari evde gecireyim diyordum. Artik Allahin takdiri ne zaman uygun gorurse

Amin canim insallah bende yakinda ise donucem pandemiden dolayi evden calisiyordum . Donene kadar hamis olayim bulantilari evde gecireyim diyordum. Artik Allahin takdiri ne zaman uygun gorurse
Insallah canim insallah bulantilari evde geçirmek nasip olur çokkkk aminnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…