Gebeliğe Hazırlık Bat 21-22-23 nisan gelin birlikte bekleyelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bn bu ay ovulasyon kullandim Ama catlamayii degerlendiremedim. Piki degerlendirdim . Insallah tutar. Oluruna birakmak dogru aslinda seninki givi ama insan baslayinca hemen olsun istiyor
Ay canım haydi inşallah hepimizin tutar:) merakla bekliyorum daha 9-10 gün var bakalım nasıl geçecek günler :)

Insallah benim 22 nisan bat ama bugun oglen ayaga kalkincabcok hafif gozum karardi . Ama belirti olamaz cok cok erken
Ne zaman yumurtladığımıza göre değişiyor bence hepimizde farklı zamanlarda belirti verebiliriz gibime geliyor.. ben de kendimi zor tutuyorum ama söz verdim kendime adet geçikmesinden 1 gün öncesine kadar yapmayacağım test :) bakalım dayanabilecek miyim

Ben 11. Gun pikdi erken yumurtliyorum . . Ama daha catlamadan 3 gun filan gecti yani belirtiler hayal urunu diye dusunuyorum. Ya bide normal de pek olmaz Sabah uyandim canim kfc istedi . Neler oluyor kafayi yiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…