Gebeliğe Hazırlık Bat 21-22-23 nisan gelin birlikte bekleyelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sonucu haber verirsin. Benimde benzer akıntım oldu, süt kesiği pelte gibi, senin nasıldı?
Benim bundan 2 gün önce minik parça gibi beyaz akıntım vardı. Dün de iç çamaşırına bulaşan sürülmüş beyaz krem gibiydi. Tabi ki sonucu yazarım 👍

Cok erken Ama bende istah acilmasi var surekli acikiyorum . Ve göz kararması oldu dün iki kez
Bendede iştah açılması var ve canım hep tatlı istiyor
22 nisanda biraz önce krem gibi beyaz akıntı gelmiş bir de arada belime ağrı giriyor. Bunlar belirti değildir dimi daha ovülasyonun üstünden 4-5 gün geçti
Benimde 21_22 ilinden biri olmalı.. Dün sabah bendede krem gibi beyaz akıntı geldi hiç olan birşey değildi ama yumurtlama dan önceki gece progestan fitil olarak almıştım. O olabilir mi dedim ama 5gün geçti üstünden. 🙀
Allah razı olsun geride kalanlar sagolsun inşallah benimde tek duam bu rabbim isteyen herkesin gönlüne göre sağlıklı bebisler nasip etsin insllh♡♡♡
Başın sağolsun canım.. İnşallah bebeğini alırsın kucağına çok yakında 🥰

Benimde 21_22 ilinden biri olmalı.. Dün sabah bendede krem gibi beyaz akıntı geldi hiç olan birşey değildi ama yumurtlama dan önceki gece progestan fitil olarak almıştım. O olabilir mi dedim ama 5gün geçti üstünden. 🙀

Fitil yapar mı hiç bilgim yok daha önce kullanmadım. Daha önceden de böyle beyaz akıntı geliyordu ama yumurtalamadan önce miydi sonra mıydı ya da adete birkaç gün kala mıydı hatırlamıyorum. Açıkçası o yüzden akıntıyı gebeliğe yormak istemiyorum. Bata son 10 gün kaldı umarım hepimiz denk getirebilmişizdir🌸🌸

Benim bundan 2 gün önce minik parça gibi beyaz akıntım vardı. Dün de iç çamaşırına bulaşan sürülmüş beyaz krem gibiydi. Tabi ki sonucu yazarım 👍
Benzeriz akıntıda. Inş güzel haberlerini alırız.
Yumurtlama zamanından beri adet belirtileri var erken başladı benim.
Sende nasıldı?

Bnde istah acilmasi war 🤣doymuyorum ya . Bir kac saat sonrada yediklerim agzima geliyor . Midem eksiyor aliskin olmaidgi icin
İnşallah hamilesindir canım bu belirtiler iyiye alamet☺️🥰🥰 benim 6aydır denedik olmadı malesef doktora da gittim yumurtalıklarımda polikistik görüntüsü varmış inositol kullanıyorum 3aydır bir de bu ay folik asite de başladım üstüne de ovulasyon testi de ilk defa yaptım önemli günleri değerlendirdik bi umut bekliyorum ama dediğim gibi hiçbir değişiklik yok🤷🏻‍♀️😊

Allah razı olsun canim Amin inşallah cümlemiz insllh

İnşallah hamilesindir canım bu belirtiler iyiye alamet☺️🥰🥰 benim 6aydır denedik olmadı malesef doktora da gittim yumurtalıklarımda polikistik görüntüsü varmış inositol kullanıyorum 3aydır bir de bu ay folik asite de başladım üstüne de ovulasyon testi de ilk defa yaptım önemli günleri değerlendirdik bi umut bekliyorum ama dediğim gibi hiçbir değişiklik yok🤷🏻‍♀️😊
Ovulasyon ile denemek guzel ya bnde bu ay ilk defa oyle denedim. Insan ne zaman degerlendirmesi gerektigini biliyor. Ama cok erken dedigin givi bir kac gun sonra varsa belirtiler olur

Ovulasyon ile denemek guzel ya bnde bu ay ilk defa oyle denedim. Insan ne zaman degerlendirmesi gerektigini biliyor. Ama cok erken dedigin givi bir kac gun sonra varsa belirtiler olur
Evet ovulasyon gerçekten iyi🙏🏻 Folik asite başlamadıysan başla sen de bak belirtilerin de var👍 gebelikten 3ay öncesinde başlamanması gerekiyormuş aslında ben bu ay başladım

Evet ovulasyon gerçekten iyi🙏🏻 Folik asite başlamadıysan başla sen de bak belirtilerin de var👍 gebelikten 3ay öncesinde başlamanması gerekiyormuş aslında ben bu ay başladım
Evet canim ben denemeye baslamadan uc ay once basladim. Dogurganliga da etkisi oluyormus. Bol Bol meyve sebze yiyorum. Vitaminler icin d vitamini aliyorum.

X