Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sizin belirtile var mı
:kahve: :dondurma:Belirti aramıyorum ama göğüslerim dokununca acıyor oda kıyafet giyerken kolum değdi acıdı saldım gitti 😂😂
Ben bide bu ay süt maydanoz buharı yaptım umudu olur insanın da ben kendimden çok burada sabırsızlıkla bekleyenleri merak edip dua ediyorum onlara kendimi en arkaya attım onları çok iyi anlıyorum çünkü benimde 4 yıl olmadı

o yüzden eskiden çok takip ederdim test yapardım şimdi adet geçmeden heyecan gelmez bana :KK70:

:kahve: :dondurma:Belirti aramıyorum ama göğüslerim dokununca acıyor oda kıyafet giyerken kolum değdi acıdı saldım gitti 😂😂
Ben bide bu ay süt maydanoz buharı yaptım umudu olur insanın da ben kendimden çok burada sabırsızlıkla bekleyenleri merak edip dua ediyorum onlara kendimi en arkaya attım onları çok iyi anlıyorum çünkü benimde 4 yıl olmadı

o yüzden eskiden çok takip ederdim test yapardım şimdi adet geçmeden heyecan gelmez bana :KK70:
Bende iki yıldır bekliyorum, umarım hüsrana uğramayız yine

Benimde yumurtlamanın üzerinden 4 gün geçti şuan kasıklarımda bi sıkışma hissediyorum neyin nesi acaba daha bata 10 gün var

Normal derecede beyaz akıntım var kaşıntı falan hiç bişey yok
Beyaz akıntı kokusuz kaşıntısız ya yumurta çatladığını gösterir oda yumurtlama günü yada hamilelik belirtisi canım inşallah hamilesindir 😍 bence bu belirtiler güzel bekle bakalım zaten şuan test yapsan da çıkmaz daha adetine baya var

Beyaz akıntı kokusuz kaşıntısız ya yumurta çatladığını gösterir oda yumurtlama günü yada hamilelik belirtisi canım inşallah hamilesindir 😍 bence bu belirtiler güzel bekle bakalım zaten şuan test yapsan da çıkmaz daha adetine baya va
Ne güzel söyledin ya 🥰 umarım güzel şeylerin habercisidir inşallah hepimiz bu ay mutlu sona ulaşırız şuan sabrediyorum ama bi kaç gün sonra test yapmaya başlayabilirim 🤭

X