Beta hcg 15

arkadaşlar ben yaklaşık 1 senedir çocuk sahibi olmaya çalışıyorum, temmuz ayında doktora gittik ne eşim ne bende bir sorun görünmüyor. çatlatma iğnesi oldum ve o ay bir kimyasal gebelik yaşadım. o zamandan beri çok üstüne düşmedim psikolojik olarak beni çok yıprattı çünkü. bu ay idrarımı yaparken değişik bir his yaşadım ve tabi yine gebelik mi acaba diye düşündüm tabi ki :KK70: şöyle afedersiniz işerken sanki çok gelmiş gibi oluyor ve ilk gelirken veya en son damlalarda değişik hissediyorum içim bi fena oluyor ama yanma veya acı gibi değil farklı bir his. bir de bu şekilde olunca sanki peçeteye çay gibi bir renk geliyor. enfeksiyon mudur yoksa başka bişey mi bilemedim. herhangi bir yanma, akıntı ve kaşıntım yok. sadece geçen gün çok çok az saydam akıntı geldi. bu böyle sürekli değil ara ara oluyor. reglime henüz 6 gün var yine erken test yapıp hayallere kapılıp üzülmek istemiyorum, psikolojik olarak hiç olmayacak gibi hissediyorum beni çok yordu bu süreç. bu şekilde gebeyken idrarda değişik hisler yaşayan oldu mu aranızda, evet çok saçma bir soru ama insan umutla yaşıyor işte

X