Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tam tersi ilk gebelikte kasigima kramp girdi diye bir hafta kala test yaptım pozitif çıktı yoksa adet geçmesini bekleyecktm yeni evliyim test işlerini falanda bilmiyordum ama şimdi oğlum iki yaşında kardeş istiyrm ilk gebeliği erken öğrendiğim için bu da öyle olacak sanıyorum ve sürekli test yapmak istiyrm belirti ariyrm
Benimde kasığım ağrıyınca akşam test yaptım negatifdi bugün 1 hafta var bata sizin hemen çıkmış. Ben ne zaman yapsam ki acaba sizce

Benim bat 14.01
Catlama gunum 30 uydu bugun sag kasigimda ck agri vr solda da hafif Bacaklarm ck agriyor
yumrtlama gnlermden beri belm agrio
Arada hafif bel agrisi
Akintm artti beyaz kremsi gbi
Bakalm hayrlisi hepmiz icin:)

Benim bat 14.01
Catlama gunum 30 uydu bugun sag kasigimda ck agri vr solda da hafif Bacaklarm ck agriyor
yumrtlama gnlermden beri belm agrio
Arada hafif bel agrisi
Akintm artti beyaz kremsi gbi
Bakalm hayrlisi hepmiz icin:)
O akıntıyı bende görsem keşke ama çok cok az var sadece WC de

Kaçıncı gün başladınız regliniz bittikten sonra başlamanız gerekiyor diye biliyorum
Evet reglden sonra hemen başladım bir ara koyulasti ancak tam olmadı t çizgisi c çizgisini geçmedi yumurtlama miydi bilmiyorum ama değildi sanki hala devam ediyorum teste bakalım

Hmm koyu çıktığında belirtiniz var mıydı
Evet aynen kasık ağrısı çektim çok feci bir yandan diyorum belki yumurtlamadir diye çünkü döngümün hep o zamanları o şekilde sancilaniyorum artık Allah'a bıraktım hayırlısı dedim teste devam ediyorum ne olacağını görmek için ama o günleri de değerlendirdik

Evet aynen kasık ağrısı çektim çok feci bir yandan diyorum belki yumurtlamadir diye çünkü döngümün hep o zamanları o şekilde sancilaniyorum artık Allah'a bıraktım hayırlısı dedim teste devam ediyorum ne olacağını görmek için ama o günleri de değerlendirdik
Öyle ise 14 gün sonra regl olmanız gerekir iki kere yumurtlamadı iseniz

Öyle ise 14 gün sonra regl olmanız gerekir iki kere yumurtlamadı iseniz
31 Aralık'ta koyu çizgi 1 Ocakta da silinme gördüm ancak çizgi tam koyu sayılmazdı tam o günlerde aşırı kasik ağrısı ve akıntım vardı. Ancak bilen birisine danıştım yumurtlama olmayabilir teste devam et dedi bende ediyorum 😊 hepimiz için hayırlısı olsun inşallah, zamanı gelince sağlıkla dolsun kucaklarimiz bebeklerimizle inşallah

31 Aralık'ta koyu çizgi 1 Ocakta da silinme gördüm ancak çizgi tam koyu sayılmazdı tam o günlerde aşırı kasik ağrısı ve akıntım vardı. Ancak bilen birisine danıştım yumurtlama olmayabilir teste devam et dedi bende ediyorum 😊 hepimiz için hayırlısı olsun inşallah, zamanı gelince sağlıkla dolsun kucaklarimiz bebeklerimizle inşallah
Sıvı alımına bağlı testte hassasiyet azalmış olabilir siz yine de devam edin umut🤷🏻‍♀️

X