Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ben dün gece konu açtım sürekli test yapıyorum benim gibi olan bacılarımla dertleşmek için kendine kızma bence bizim gibi çok insan var
Seni cok iyi anlıyorum testi yapiyorum negatif çıkıyo sonra diyorum ki niye bu kadar erken yaptım ki simdi olsa da çıkmaz zaten 😁 negatifi görünce de tatmin olmuyorum yani ertesi gün bi daha bi daha ama yumurtlamadan en az 7-8 gün geçiriyorum ben yine

Benimde bat 16 Ocak ancak daha yumurtlama görmedim ovulasyonda bu ay olmayacak sanırım 😌

Dün aksamdan beri göğüs uçlarında aci var,benim adet döngüm 25-26 gunde bir.
Benim de tek belirti göğüslerde hassasiyet iki gündür belim kasıklarım ağrıyodu oda geçti umudum kalmadı artık🤷🏻‍♀️ İnsan test yapmadan da duramıyo benimde bata 1 hafta var

Benim de tek belirti göğüslerde hassasiyet iki gündür belim kasıklarım ağrıyodu oda geçti umudum kalmadı artık🤷🏻‍♀️ İnsan test yapmadan da duramıyo benimde bata 1 hafta var
Sizin daha az kalmış,benim ilk gebeligimde göğüs acisi,ikincisinde hicbir belirti yoktu

Sizin daha az kalmış,benim ilk gebeligimde göğüs acisi,ikincisinde hicbir belirti yoktu
Bi gebelik geçti başımdan ama kaybettim, o zaman bundan daha mı hassastı hatırlayamıyorum. Ama 2-3 gündür biraz ağrım olunca regl olurum sandım ağrı yok oldu bi kaç güne olurum herhalde diye düşünüyorum

İlk gebelikte insan kendini çok dinliyor sanırım ondan ikincisi planlı mıydı
Tam tersi ilk gebelikte kasigima kramp girdi diye bir hafta kala test yaptım pozitif çıktı yoksa adet geçmesini bekleyecktm yeni evliyim test işlerini falanda bilmiyordum ama şimdi oğlum iki yaşında kardeş istiyrm ilk gebeliği erken öğrendiğim için bu da öyle olacak sanıyorum ve sürekli test yapmak istiyrm belirti ariyrm

X