Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim belirtilerimde geçmişti. Dün akşam şiddetli kasik ağrısı ile baş dönmesi yaşadım. Tabi haliyle şüphelendim iyice. Acile gittik eşimle. Sonuç negatif çıktı. Bat a iki gün var. O kadar belirti varken çıkmaması anormal değil mi . Çok umitlenmistim. Bat a iki gün var daha. Acaba erken mıydı kan testi icin
Yumurtlama gününü biliyormusun

Kızlar bende bata 3günnkala comfort erken gebelik testi yaptım negatif cıktı pozitif olsaydı cıkardı demi umut etmeye gerek yok 😤

Kızlar dün yaptıgım test yprumlar mısınız bu arada adetim 4 gün gecikti

Eklentiler

• IMG_20210112_222429.jpg
    IMG_20210112_222429.jpg
    79,4 KB · Görüntüleme: 71
Ben De merak ediyorum her ay yumurtlama oluyor mu diye. Ben de ilk Kez ovülasyon testlerinden yaptım ama iki çizgi görünce tamam yazıyordu testte ikinci çizgi daha açık renkti testi bıraktım. Burada öğrendim ki koyulaşana kadar devam etmek gerekiyormuş. Sizde ikinci çizgi az da olsa hiç çıkmadı mı ? Birde takvimlerdeki günden çok ileride çıktı o da benim. Testi her gün yaptınız mı acaba ?
Ben takip ediyorum 2 aydır. Bu ayın ovulasyon testinin fotoğrafı bu şekilde. Yumurtlama ve çatlama şeklinde. Koyu görene kadar takip etmeniz gerekiyor

Eklentiler

• 2EAF668A-8EF2-424D-94FF-BFEF85576420.jpeg
    2EAF668A-8EF2-424D-94FF-BFEF85576420.jpeg
    69,6 KB · Görüntüleme: 90
Merhaba benim de 16 ve iki gün kaldı bu gün kargodan erken gebelik testi aldım yapsam sizce çıkar mı çokta korkuyorum negatif sonuç görürüm diye bide gün içinde yapsam fark eder mi mesela sabah yapılsın deniyor ya 😟

X