Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar hepinize tek tek 😘 teşekkürler . Ama tüm belirtiler gitti batı bekliyorum varsa zaten reglim ertelenir . Benım reglim gününü asla geçirmez. Belli olur zaten . Oluncada haber vericem . Olan belirtilerimi not alıyorum uygulamaya herhangi bişy olursa yani hamile kalırsam burdan atıcam gün gün . Hepinizi çok sevdim ya :) sanki yıllardır tanışıyoruz valla :))
Benim belirtilerimde geçmişti. Dün akşam şiddetli kasik ağrısı ile baş dönmesi yaşadım. Tabi haliyle şüphelendim iyice. Acile gittik eşimle. Sonuç negatif çıktı. Bat a iki gün var. O kadar belirti varken çıkmaması anormal değil mi . Çok umitlenmistim. Bat a iki gün var daha. Acaba erken mıydı kan testi icin

Merhaba kızlar ben ovulasyon ile takip ettim ama bu ay yumurtlama görmedim adetime bugün 3 gün kaldı testi de bıraktım 3 gündür yapmiyorum. Sizce bir ay yumurtlama olmaması normal mi

Benim belirtilerimde geçmişti. Dün akşam şiddetli kasik ağrısı ile baş dönmesi yaşadım. Tabi haliyle şüphelendim iyice. Acile gittik eşimle. Sonuç negatif çıktı. Bat a iki gün var. O kadar belirti varken çıkmaması anormal değil mi . Çok umitlenmistim. Bat a iki gün var daha. Acaba erken mıydı kan testi icin
Günydın. Ben tüm belirtileri yaşayıp üstüne pozitifi görüp kan verip negatifi görmüş insanım . Yalnız kasık agrısı belirtiler arasında şiddetti olarak söylenmiyor , yani hafif batmalar o da herzaman degil oturup kalkarken olan uzandıgında hafif hafif yoklayan bişy . Belkı regli olcaksın onun agrısı. Belkı geç döllenme . Çok az zamanın kalmış kuzum .

Benim günüm 3 gün gecikti ve bugün sabah test yaptim dayanamadım. biraz silikli vardı bana gore. Esimede baktirdım o görmeyincede negatif dedim. Beynim oyun oynuyor bana.

Merhaba kızlar ben ovulasyon ile takip ettim ama bu ay yumurtlama görmedim adetime bugün 3 gün kaldı testi de bıraktım 3 gündür yapmiyorum. Sizce bir ay yumurtlama olmaması normal mi
Ben De merak ediyorum her ay yumurtlama oluyor mu diye. Ben de ilk Kez ovülasyon testlerinden yaptım ama iki çizgi görünce tamam yazıyordu testte ikinci çizgi daha açık renkti testi bıraktım. Burada öğrendim ki koyulaşana kadar devam etmek gerekiyormuş. Sizde ikinci çizgi az da olsa hiç çıkmadı mı ? Birde takvimlerdeki günden çok ileride çıktı o da benim. Testi her gün yaptınız mı acaba ?

3 aylik evliyim. Ilk günden hamile kalmıştım ve kimyasalla sonuçlandı. Onun üstüne bir kez regli oldum. Düşükle sonuçlanınca da daha çok ister oldum. Ama öncesinde ise daha çocuk düşünmüyordum. Hayirlsii olsun artik

X