Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de bambaşka şey yaşıyorum kasıklarım karıncalanıyor çok tuaf biri tırmalıyor gibi okadar çok baktım kı bunula ilgili hiç birşey yok. Bel agrım durmaksızın devam ediyor .
akıntım kesilmişti tekarar başladı. Son 5 gün

Bi çok okudugum yorumda gece uykudan uyandıran batma ağrısı sanırım yerleşme de de oluyor . Kistler agrı yaparmı bilmiyorum ama benım doktorum polikst agrı yapmaz demişti başka kistleri bilmiyorum. Bata çok az kaldı reglin gecerse cıkar hemen ortaya inşlh bişyler vardır ve kendine yer yapıyodur :)
Farklı bir ağrıydı şuanda da var belki de üşüttüm bilemiyorum.
Nedense tutmadığını hissediyorum 🙈

Bilmiyorum ben direk tek çizgi görünce beklemeden nasılsa negatif bıraktım kenara sonra çöpe atmak için elime aldığımda böyleydi eşimden test istedim tekrar yapıcam
Benimde dun gece yaptigim testte cizgi falan gormeyince biraktim kenara sabah baktigimda sizinki gibi bir cizgi cikmisti olabilirmiki ama ilk on dkda cikan sonuc gecerlidir derler

Benimde dun gece yaptigim testte cizgi falan gormeyince biraktim kenara sabah baktigimda sizinki gibi bir cizgi cikmisti olabilirmiki ama ilk on dkda cikan sonuc gecerlidir derler
Ben emin olamadığım için eşimden test istedim o gelince tekrar yapıcam inşallah yine çıkar umarım sizde hamilesinizdir 😍

Hastalandım sanki canım ya çok uzuldum karnım ağrımaya başladı ve ama böyle peçeteyle silince kahve rengi sanki adet mı acaba inşallah değildir hala bile çok ümitliyim ya 😄😞
Bu lekelenme olayı da garip. Açık pembe olcak diyorlar. En fazla üçgün. Sadece peçeteye gelirmi. Bide anlamadıgım yerleşme kanaması regli günü mü yaşanır.

Bu lekelenme olayı da garip. Açık pembe olcak diyorlar. En fazla üçgün. Sadece peçeteye gelirmi. Bide anlamadıgım yerleşme kanaması regli günü mü yaşanır.
Bende bilmiyorum ki canım nasıl desem afedersin böyle mahv rengi su gibi birşey sadece rengi değişik o yüzden bende dedim acaba adet mı olucam karnım da ağrıyor adet olucakmış gibi pembe yada kahverengi diyenlerde var bildiğim kadarıyla adetten üç gün önce falan da yaşlanabiliyormuş yada adet günü heralde 🤔

Kızlar merhaba yeri mi bilmiyorum ama bana da bi yardımcı olsanız cok güzel olur 🙈 benim bat 10 ocaktı hala regl olmadım kasıklarımda belimde ağrı var birde cok sık idrara çıkıyorum yani üşütmüşte olabilirim tabi de bilemiyorum. Bir de 8 ocakta ve dün 12 ocakta idrar tahlili yaptım negatif çıktı. Sizce kan testi için ne kadar daha beklemeliyim 😑

X