Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar hepinize tek tek 😘 teşekkürler . Ama tüm belirtiler gitti batı bekliyorum varsa zaten reglim ertelenir . Benım reglim gününü asla geçirmez. Belli olur zaten . Oluncada haber vericem . Olan belirtilerimi not alıyorum uygulamaya herhangi bişy olursa yani hamile kalırsam burdan atıcam gün gün . Hepinizi çok sevdim ya :) sanki yıllardır tanışıyoruz valla :))
Canim daha dur bata kadar beraberiz eger olmazsa hep birlikte tekrar hamiş kalmaya calisiriz moral bozmak yok:)

Kızlar bişey sormak istiyorum yumurtlama günlerini takip edip degerlendirdikce her ay şans artiyormu bı yerde öyle okudum doğrumu
Benim regillerim düzensiz yani 3 4 ayda bı oluyorum pko olduğu için yumurtam büyümüyor catlamiyor normalde ama bu ay büyümesi ve çatlaması için bisyler içmiştim çok şükür oldu ikiside galiba gebelik yoksa günümde regil olurum herhalde yumurtam catladigi için döngü bu şekildemi bilgi verirmisniz kasıklarım falan agriyor gebelik yoksa regil olurmuyum acaba

Kızlar bişey sormak istiyorum yumurtlama günlerini takip edip degerlendirdikce her ay şans artiyormu bı yerde öyle okudum doğrumu
Benim regillerim düzensiz yani 3 4 ayda bı oluyorum pko olduğu için yumurtam büyümüyor catlamiyor normalde ama bu ay büyümesi ve çatlaması için bisyler içmiştim çok şükür oldu ikiside galiba gebelik yoksa günümde regil olurum herhalde yumurtam catladigi için döngü bu şekildemi bilgi verirmisniz kasıklarım falan agriyor gebelik yoksa regil olurmuyum acaba
Canim normalde yumurta catladiktan 14 gun sonra regl olman gerekiyor catladigi gunu biliyorsan ona gore takibini yaparsin

Canim normalde yumurta catladiktan 14 gun sonra regl olman gerekiyor catladigi gunu biliyorsan ona gore takibini yaparsin
Evet cuma tam 14 oluyor tamam çok teşekkür ederim bende merak ettim çatlama oldgu için gebelik olmassa dedim gununde olurmuyum acaba die

Kuzum bende pikoluyum doktor tedavisi görüyormusun? Görmüyorsan hemen başla malesefki bizler normal yolla hamıle kalma olasılıgımız düşük

X