Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
15 Ocak bat olan var mı belirti var mı erken ama merak ediyrm kıyaslama yapalım

Ben varım😊 bat 14 veya 15 Ocak
Takvime göre yumurtlama 2 ocak görünüyor ama şefaf akıntı 27-28inde oldu erken yumurtladım galiba🙄 gün aşırı değerlendirdim. Belirti mi bilmiyorum ama bugün kaaığımda adet olacak gibi sancı oluyor arada ve 2 gündür bel ağrısı var kuyruk sokumuna doğru.

Benim bat 12 canım bende kendimi dinliyorum sürekli :) memişlerimi elliyorum ağrı sızı şişlik var mı diye :) bugün test yaptım çok erken biliyorum ama ben böyleyim dayanamam yaparım hep. Belirtiye gelirsek pazar veya cumartesi galiba kalçamdan bıçak saplanır gibi saniyelik bi ağrı girdi yerimden hoplattı eşim de korktu hatta ve bugünde sağ kalçamın yanı hafif sızladı çok hafif bi ağrıydı. Ve ateşimi ölçüyorum normalin biraz üstünde seyrediyor akşamları normalde 36.6 olur hep 2 gündür 37.1 37.2 çıkıyor Hatta korona oldum galiba diye içimden geçirdim. 2 gündür sabahları ölçüyorum normal seyrediyor 36.6 civarı bu ay ateş ölçerek takip edeceğim sana öneririm

Canım benimde 15 veya 16 sı Bat. Belirti de çok fazla yok sadece hafif kasıkta batma oluyor bazen o kadar. Ben bütün belirtileri yaşadığım ay gebe değildim hatta iki gün önce adet olmuştum belirtilere de hiç güvenilmiyor ki. :110:Daha da çok var Bata aynıymış günlerimiz beraber bekleyelim. Her ay aynı heyecan yaa. :KK76:
Tüm belirtiler yaşayıp iki gün önceden adet olduğunuz aydan sonra hamilelik oluşmuş muydu?

Benimde adete 11 gün var yumurtlamiyorumdur heralde akıntı geldi wc de idrardan sonra uzamisti normalde akıntım olmuyordu yumurtlama döneminden sonra kuru oluyordurm
Adetiniz 3 4 gün ileri atabilir çünkü yumurtanız yeni çatlıyor olabilir, ben bu günleri değerlendirin derim.

Benim bat 12 canım bende kendimi dinliyorum sürekli :) memişlerimi elliyorum ağrı sızı şişlik var mı diye :) bugün test yaptım çok erken biliyorum ama ben böyleyim dayanamam yaparım hep. Belirtiye gelirsek pazar veya cumartesi galiba kalçamdan bıçak saplanır gibi saniyelik bi ağrı girdi yerimden hoplattı eşim de korktu hatta ve bugünde sağ kalçamın yanı hafif sızladı çok hafif bi ağrıydı. Ve ateşimi ölçüyorum normalin biraz üstünde seyrediyor akşamları normalde 36.6 olur hep 2 gündür 37.1 37.2 çıkıyor Hatta korona oldum galiba diye içimden geçirdim. 2 gündür sabahları ölçüyorum normal seyrediyor 36.6 civarı bu ay ateş ölçerek takip edeceğim sana öneririm
Aynı ben ama ateş ölçmüyorum😀

X