Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar benim testlerimde boyle yumurtlamam erken oldu diye dusunuyorum ama testler prodoctor yanlismidir acaba icime kurt dustu yaaa burdaki yazilanlari gordum testleri gun asiri yaptim
Bence sizin testleriniz gayet güzel koyulaşmış bir sıkıntı yoktur içiniz ferah tutun

Canım yaa senin pozitif olacağını düşünmüştüm hep, O erken testi yapanlar neye göre üretiyorlar acaba😡, bu kadar hassas bir konuda bile..
Malasef bı umut bende dedim belki vardır negatif çıktı bu ay yumurtladigimida hissetmemistim
Evet ben de laboqick ile ovulasyon takip ettim ve yanında gelen aynı marka gebelik testiyle gebeliği öğrendim, cok hassas bence baska test yapsam cikmayabilirdi cok erken dönemde pozitif çıktı aşırı silik de olsa. Daha erken de test yaptim negatifti mesela hcg salgılanır salgilanmaz laboqick de çıktı benim
bende deneyeceğim inşaallah olur ovulasyon yapmadım bu ay yumurtladigimi da hissetmedim akıntı olmadı bu ay

Kizlar benim testlerimde boyle yumurtlamam erken oldu diye dusunuyorum ama testler prodoctor yanlismidir acaba icime kurt dustu yaaa burdaki yazilanlari gordum testleri gun asiri yaptim
Canım senin koyulasarak gitmiş ve belli pembe bende böyle değildi sen hamilesin kesin😇

Kızlar şu kürleri bilenler bildiklerini yazabilirmi, bende bu ay soğan kürü yapayım diyorum, ona adetliykenmi başlamak lazım

kızlar ben bu ay çaksırotu kökü suyu kullandım hem eşime hem kendime bakalım faydası olucak mı bat 17 ocak bekliyorum eğer başarılı olmuşsak neler yaptığımı detaylı anlatırım inşallah

Tarifi nasıl deneyeyim
Malzemeler:

12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

Adet periyodunun 2. günü 1 yemek kaşığı ölçüsünde bu gereçlerden elde edilen karışımı tüketin. Yumurtlama gününe gelene kadar aç iken ya da yemek yedikten 1,5 – 2 saat sonra tüketin. Sistemli ve akıllıca tasarrufun sonucunda yumurtalar büyür ve hormonlar düzenlenir. Bu da evlat sahibi olma talihini arttırmada tesirlidir.
Ben sabah akşam yiyordum. Testte guzel pik yapıyordu. Aslinda naturallen macun kullandığım ay hamile kaldım onu da tavsiye ederim ama bu da cok bilinen fayda görülen bi kür

X