Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bi kan testi verin bkl

Kızlar iyi günler. Benimde adetim 2 gun gecikti. Bugün sabah kaset test yaptim ama negatif cıktı. Dün gece bel ve sırt ağrısından uyuyamadım. Adet belirtilerimde yok. üstelik bugün rüyamda hamile olduğumu gördüm. Galiba psikoloji ya.
Bencede kan testi verin. İçiniz rahatlar hem. Olmadı bir hafta sonra yine kan verirsiniz adet olmazsaniz

Benim bat a 3 kan verdim silik testlerden bıktım negatif çıktı kanda şimdi evde boşuna test yapmayıp adeti bekleyeceğim laboquick ovulasyon testi ve yanında gebelik testi ile trendyoldan sipariş verdim bu markada silik çizgi hiç gormedim
ya ben senden çok emindim kuzum nasıl negatif çok şaşkınım sürekli silik çıkan çizgiler nedir yahuu ozaman odamı piskolojik.

Bencede kan testi verin. İçiniz rahatlar hem. Olmadı bir hafta sonra yine kan verirsiniz adet olmazsan
Öyle yapayim ozaman. Bu şekildede çok zor oluyor hem. Adet olacak mıyım, test negatif ama sonradan pozitife döner mi? En yakın zamanda gidip kan testi vereyim

Evet canım :) ben pes ettim :) sabah baktım bişy yok zaten belirtiler inanılmaz yok oldu bişy yok yani bu ay
Bence pes etmeyin . Benimde kasık ağrılarım beş gün geçmedi. Üç gündür benimde ağrım yok. Ama hâlâ umutluyum. Belki de bebek tamamen yerleştiği için agrilarimiz azaldi

Kizlar merhaba. Bat 5 gun var ama bugun bu sekilde bir silik cizgi gordum. Acaba mi dedim? Sizce :KK66:
7FEF0369-5537-4BB7-A903-4B09A1F680DD.jpeg

Kizlar merhaba. Bat 5 gun var ama bugun bu sekilde bir silik cizgi gordum. Acaba mi dedim? Sizce :KK66:Eki Görüntüle 2759637
Benim de aynı böyle çıktı 5 gün kala, sonra erken gebelik testi yaptım baya koyuydu, ertesi gün bı tık daha koyulasti. İmkanin varsa erken gebelik testi al dene, sabredebilirsen de bekle 2 gün yine bu testlerden yap. Hayırlı olsun ♥️

Kızlar hepinize tek tek 😘 teşekkürler . Ama tüm belirtiler gitti batı bekliyorum varsa zaten reglim ertelenir . Benım reglim gününü asla geçirmez. Belli olur zaten . Oluncada haber vericem . Olan belirtilerimi not alıyorum uygulamaya herhangi bişy olursa yani hamile kalırsam burdan atıcam gün gün . Hepinizi çok sevdim ya :) sanki yıllardır tanışıyoruz valla :))

X