Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim agrim gitti ama bi sersemlik var üzerimde son 4 gün
Aynısı bendede var. Az önce days comfort test aldim. İdrarı biranda çok döktüm. Ondan mı sonuç negatif acaba. Adetime 3 gün var. Karın damarlarım paralel şeklinde belli. Kasık ağrım geçti. Sırt ağrısı başladı. Sizce erken mi yaptım

yumurtlama tarihini biliyor musun canım senin test için biraz erken sanki :)
Benım durumlar karışık :) 1 inde uygulamaya göre pik yapıyor ama ben yumurtamın çatladığını akıntıdan anlıyorum. 6 ocak ve 7ocakta şefaf akıntı ve sulu bişyler geldi yani ben uygulamaya göre 7 gün sonra yumurtam çatlıyor allahtan değerlendirdim. Evet bencede erken ya yapmicam ben

Aynısı bendede var. Az önce days comfort test aldim. İdrarı biranda çok döktüm. Ondan mı sonuç negatif acaba. Adetime 3 gün var. Karın damarlarım paralel şeklinde belli. Kasık ağrım geçti. Sırt ağrısı başladı. Sizce erken mi yaptım
Onu bi kaba koyup yapıyorsun diye biliyorum canım ama 🤔

Benım durumlar karışık :) 1 inde uygulamaya göre pik yapıyor ama ben yumurtamın çatladığını akıntıdan anlıyorum. 6 ocak ve 7ocakta şefaf akıntı ve sulu bişyler geldi yani ben uygulamaya göre 7 gün sonra yumurtam çatlıyor allahtan değerlendirdim. Evet bencede erken ya yapmicam ben
gerçekten karışıkmış :)
ne zaman istiyorsunuz bebek ben ovulasyon testiyle takip ediyorum

gerçekten karışıkmış :)
ne zaman istiyorsunuz bebek ben ovulasyon testiyle takip ediyorum
3 sene olcak. Pikoluyum ben . Doktor kontrolündeydim sonra yasaklar başınca doktorum il dışında gidemedim bu ayda tutmazsa regli olup gidicem benım yolum uzun gibi . Klomen içtim bu ay ondan ümitliyim benım yumurtalar büyümüyor. Bu ay doktoruma görüncem inşlah

3 sene olcak. Pikoluyum ben . Doktor kontrolündeydim sonra yasaklar başınca doktorum il dışında gidemedim bu ayda tutmazsa regli olup gidicem benım yolum uzun gibi . Klomen içtim bu ay ondan ümitliyim benım yumurtalar büyümüyor. Bu ay doktoruma görüncem inşlah
rabbim hayırlısıyla tez vakitte sana hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah daha fazla bekletmeden ❤

Erken gebelik testim bitti onlarda hep silik çizgi çıkmıştı kaset testte bişey yok bat a 8 7 6 kala hepsi silik çıktı
aslında farklı bir marka erken gebelik testi yapsan predictoru öneriyorlar inşallah vardır ama kendini strese sokma bende yarın yapıcam çıkmaz diye korkuyorum

X