Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar sabah test yapmıştım işe gitmeden negatifti şimdi işten geldim yaptım hemen cok hafif silik çizgi görür gibi olunca başka marka yaptım onda da çok hafif sanki ama koyu olan anında çıkmadı bı andaidrar geldi koyu oldu koyu olanın markası al bı altta ki artı med marka anlamadım ben
Bildiğin pozitif bu hadi hayırlısı

Kızlar sabah test yapmıştım işe gitmeden negatifti şimdi işten geldim yaptım hemen cok hafif silik çizgi görür gibi olunca başka marka yaptım onda da çok hafif sanki ama koyu olan anında çıkmadı bı andaidrar geldi koyu oldu koyu olanın markası al bı altta ki artı med marka anlamadım ben
Silik çizgi belli baya inşallah hamilesinizdir

Suya tutunca silinirse test yanlış diyorlar suya tuttum t çizgisi silindi gebelik yok yani bozuk testler hep beni buldu bu ay
Benim çok bilgim yok ama belki değer daha çok yeni olduğu için silik çizgi silinmiştir bence tekrarlamakta fayda var umarım vardur bugün o silik çizgiyi görmek için dünyaları verirdim 🙂dualarım sizinle bu kadar yakmamışken sonuç mutlu eder inşallah sizi olumlu dusunmeye çalışın

Benim çok bilgim yok ama belki değer daha çok yeni olduğu için silik çizgi silinmiştir bence tekrarlamakta fayda var umarım vardur bugün o silik çizgiyi görmek için dünyaları verirdim 🙂dualarım sizinle bu kadar yakmamışken sonuç mutlu eder inşallah sizi olumlu dusunmeye çalışın
İnşaallah yaw ama ben sevinemedim bı markada böyle digerinde çok silik ya da ben görüyorum hayali 🤭

Yaaa farem :) sen hamişmisin yas çok şükür be birimiz de pozitif

Benim de 3 sene oldu yaklaşık bende de pko var benim de çatlamıyor yumurtalarım. Yakın hissettim kendimi yazıyım dedim. İnşallah hamilesindir canım benim 🤗
Teşekkür ederim :) umarım 2021 bizlere bebek haberleriyle gelir ben bıraktım sanırım hiç bir belirtim kalmadı regliyi bekliyorum saçımı falan boyadım kendimle meşgul olmak en iyisi kafayı yicem yoksa

X