Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba benimde bat 15 16 kalan 4 yani. Araniza yeni katıldım ama okudum mesajlarınızı. Benim 1 ocak yumurtlama günüydü o günleri değerlendirdik. Benim yumurtlama gününden beri özellikle sol kasığında ve belimde çok ağrım oldu . Gazlama idrara cikma ve göğüste dolgunluk ve az miktarda hassaslikta oldu. Ama son günlerde ağrım azaldı sadece kaşıkla ince bir sizi kaldı ve arada mide yanması yaşıyorum. Bugün sabah ilk idrarla kaset testten yaptım belki silikçıkar diye ama tek çizgi çıktı sadece ilerleyen günlerde değişiklik olur mu sizce

Kızlar merhaba benimde bat 15 16 kalan 4 yani. Araniza yeni katıldım ama okudum mesajlarınızı. Benim 1 ocak yumurtlama günüydü o günleri değerlendirdik. Benim yumurtlama gününden beri özellikle sol kasığında ve belimde çok ağrım oldu . Gazlama idrara cikma ve göğüste dolgunluk ve az miktarda hassaslikta oldu. Ama son günlerde ağrım azaldı sadece kaşıkla ince bir sizi kaldı ve arada mide yanması yaşıyorum. Bugün sabah ilk idrarla kaset testten yaptım belki silikçıkar diye ama tek çizgi çıktı sadece ilerleyen günlerde değişiklik olur mu sizce
Bende senın gibi yumurtalamadan sonra baya bişyler yaşıyorum sonra bakıyorum hepsi gidiyor. Buraya da yazdım hatta sankı belirtim yok artık diye ama akşam eve gidince uzanınca başlıyor. Sankı akşamı beklıyor. Erken test alıp baksan keşke imkanın varsa . Ama bekleyebilirim dersen regli gününde yap. Kaset testler 5. Hafrada belli ediyor yani reglin geçicek bir hafta daha bekleyip kaset testden yapcan cok uzun hemen doğruyu göstermez yani

Bende senın gibi yumurtalamadan sonra baya bişyler yaşıyorum sonra bakıyorum hepsi gidiyor. Buraya da yazdım hatta sankı belirtim yok artık diye ama akşam eve gidince uzanınca başlıyor. Sankı akşamı beklıyor. Erken test alıp baksan keşke imkanın varsa . Ama bekleyebilirim dersen regli gününde yap. Kaset testler 5. Hafrada belli ediyor yani reglin geçicek bir hafta daha bekleyip kaset testden yapcan cok uzun hemen n

Netten kaset testlerden aldım onları bekliyorum o gelene kadar bir iki gün daha geçer günümde yaklaşır diye düşündüm canım. Aynen dediğin gibi inan o günler ne bel ağrım dindi ne kaşık herhangi bir ilaçta almak istemedim o süreçte şimdi hiç bisey kalmadı gibi. Agrim yine var ama belli belirsiz . Kendim mi abartıyorum diye o günlerde kendimle bile savaştım ama bariz ağrım vardi yani buda psikolojik değildir diye düşünüyorum .bikac gün daha bekliycem test yapmak da insanı çok uzuyor bugün silikte olsa görmek istemişti gönlüm

Kızlar şimdi erken gebelik testim geldi ve kullanma klavuzunu okudum ilişkiden 10 gün sonra yapabilirsiniz yazıyor. Ve 10 sn ye idrarda bekletin yazıyor.

Ovulasyon dönemi bittikten sonradan beri bel ağrısı kasık ağrısı hiç geçmedi iki gündür göğüslerimde hassas bilemedim belli olabilir sandım bunları gebeliğe yordum sanırım
Benimde aynı şekilde belde ağrı kasıklarda kiramp bı kaç gündür de mide bulantım var göğüs hassasiyeti fazla baş ağrısı var birde sağ kasıkta ara sıra sanki kelebek kirpiniyor gibi atma var inşallah bebistir...🤗🤗

Bende senın gibi yumurtalamadan sonra baya bişyler yaşıyorum sonra bakıyorum hepsi gidiyor. Buraya da yazdım hatta sankı belirtim yok artık diye ama akşam eve gidince uzanınca başlıyor. Sankı akşamı beklıyor. Erken test alıp baksan keşke imkanın varsa . Ama bekleyebilirim dersen regli gününde yap. Kaset testler 5. Hafrada belli ediyor yani reglin geçicek bir hafta daha bekleyip kaset testden yapcan cok uzun hemen doğruyu göstermez yani
Benim çok ilginç ne adet belirtim var ne de gebelik. Bata 1 hafta 10 gün kala göğüs ağrısı dolgunluk çok olurdu yüzümde 1 tane sivilce mutlaka çıkardı gaz ve şişkinlik, asabiyet ve tatlı isteği olurdu şuanda hiç biri yok. 🤔

Kızlar sabah test yapmıştım işe gitmeden negatifti şimdi işten geldim yaptım hemen cok hafif silik çizgi görür gibi olunca başka marka yaptım onda da çok hafif sanki ama koyu olan anında çıkmadı bı andaidrar geldi koyu oldu koyu olanın markası al bı altta ki artı med marka anlamadım ben

Eklentiler

• IMG_20210111_175748.jpg
    IMG_20210111_175748.jpg
    67,5 KB · Görüntüleme: 76
3 sene olcak. Pikoluyum ben . Doktor kontrolündeydim sonra yasaklar başınca doktorum il dışında gidemedim bu ayda tutmazsa regli olup gidicem benım yolum uzun gibi . Klomen içtim bu ay ondan ümitliyim benım yumurtalar büyümüyor. Bu ay doktoruma görüncem inşlah
Benim de 3 sene oldu yaklaşık bende de pko var benim de çatlamıyor yumurtalarım. Yakın hissettim kendimi yazıyım dedim. İnşallah hamilesindir canım benim 🤗

X