Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bel ağrısını bilemem ama regl öncesi iştah artışı şeker isteği fazla oluyor.. eğer gebe değilsen regl e 1-2 gün kala kesilecek... Bence test eline geçince de yapma regl gününün geçmesini bekle çünkü negatif görsen de kırmızılar gelesiye ikna olmayabilirsin.. Her test daha çok üzüntü.. İnşallah gebesindir ve regl günü geçince net bir ikinci çizgi ile öğrenirsin❤️
Amin canım bakaşım istiyoruz ama nasip tabi hayırlısı artık 😊. Gündüzleri hiç hamile olduğumu düşünmüyorumda akşamları burayı okurken acaba bendemi diyorum 🙈 14 üne az kaldı zaten bakalım

Benim hep erkenden ağrır özellikle bacaklarım ayaklarımda yanar üşüme hissi de geliyor iki gecedir tüylerim diken bugün midemde bulaniyo heran olacak gibiyim az önce yine test yaptım negatif
İnşallah kaset testte çift çizgiyi görürsünüz, bebiş ordadır 🤲🏻 o kadar erken testlerin hepsimi hatalı olur, eğer öyleyse erken test yapmamak lazım 🙄

Durumlar nasıl kızlar ? Kaç gün kaldı ? Test yapan var mı ? Ben bu ay hiç bişy anladım sanırım ben reglime bir hafta kala yumurtluyorum yumurtlama belirtileri yaşıyorum bence .

Durumlar nasıl kızlar ? Kaç gün kaldı ? Test yapan var mı ? Ben bu ay hiç bişy anladım sanırım ben reglime bir hafta kala yumurtluyorum yumurtlama belirtileri yaşıyorum bence .
Dünden beri karın agrısı çekiyorum 3-4 gün kaldı test yapmadım günüm gelene kadar da yapmıcam

Dünden beri karın agrısı çekiyorum 3-4 gün kaldı test yapmadım günüm gelene kadar da yapmıcam
Bel agrın varmı ? Karın derken kasık batmalarımı? Dün gece benı cok zorladı anlatamam ,uyuyamadım bugün işe sersem gibi geldim , çenemde koccaman sivilce , değişik bişyler var 8 gün kala regli belirtileri yaşıyorum gibi , sıcak basmasını anlatamam terliyorum resmen . Ama piskolojik olabilir çok istiyorum ya :)

X