Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
4 gün kaldı canım. Lekelenmem oldu yerleşme kanaması sandım. Bakalım hergün yeni şeyler öğreniyoruz. Her şeyin hayırlısı 🤗
Yaaa inanmıyorum:)) ozaman sende var birşeyler dikkat et iş güç yapma bir süre :)) karın ağrından sonramı yerleşme kanaması oldu :)

Bel agrın varmı ? Karın derken kasık batmalarımı? Dün gece benı cok zorladı anlatamam ,uyuyamadım bugün işe sersem gibi geldim , çenemde koccaman sivilce , değişik bişyler var 8 gün kala regli belirtileri yaşıyorum gibi , sıcak basmasını anlatamam terliyorum resmen . Ama piskolojik olabilir çok istiyorum ya :)
Kasık batması gibi değilde bildiğin adet agrısı ya oldu olcak gibiyim

Bel agrın varmı ? Karın derken kasık batmalarımı? Dün gece benı cok zorladı anlatamam ,uyuyamadım bugün işe sersem gibi geldim , çenemde koccaman sivilce , değişik bişyler var 8 gün kala regli belirtileri yaşıyorum gibi , sıcak basmasını anlatamam terliyorum resmen . Ama piskolojik olabilir çok istiyorum ya :)
Sivilce hariç yazdıkların bende de var psikolojik mi degilmi diye kendimi sorguluyorum bnde yalnız değilim demekki 9 gün var benim de heran adet olacak misim gibi ama sanki positifide görebilirim hissi var çok ümitliyim inşallah hepimizin ALLAH yardımcısı olsun

kızlar herkez neler yaşadığını yazarsa belkı belirtilerden kafamızda kalan soruları giderebiliriz?

Bende bu ay yok hissetmiyorum bel bacak kasık ağrısı mide bulantısı var bat 15 ocak ama her an olacakmisim gibi testte yapmam daha olsa çıkardı

kızlar herkez neler yaşadığını yazarsa belkı belirtilerden kafamızda kalan soruları giderebiliriz?
Eski başlıklarda okudugum kadarıyla hamile olanlarda sanki adet agrısı ara ara geliomus ama olmamıslar bende agrı hiç gitmiyor tespitim yanlış mı baya profesör olduk bu konularda 😂

Bende bu ay yok hissetmiyorum bel bacak kasık ağrısı mide bulantısı var bat 15 ocak ama her an olacakmisim gibi testte yapmam daha olsa çıkardı
Canım mesela ben bu ay en farklı hissetiğim benım reglime bir hafta midem bulanır, çok tuaf ama regli olcagımı böyle anlıyorum . Kasık sgrısı bel agrısı olmaz . Ama şimdi bulantı yok kasık bel ates basması var . Çok tuaf . Azıcık kaldı erken test ile beş güne kadar erken öğrenebiliyoruz . Benım kargom bugun geliyor yarın sabahtan yapsam çok erken . Teste de yazık etmek istemiyorum , 7 gün var . Nasıl saberedicez :)

Eski başlıklarda okudugum kadarıyla hamile olanlarda sanki adet agrısı ara ara geliomus ama olmamıslar bende agrı hiç gitmiyor tespitim yanlış mı baya profesör olduk bu konularda 😂
Bende hep regli sancısı bacak ağrısı okudum. Diğerleri ileri zamanda çıkıyormuş ve en çok göğüs hassasiyeti. Bi o yok bende. Diğer tüm belirtilere göre hamileyim zaten :))

kızlar bat 17 ocak yarın sabah erken gebelik testi yapsam çıkar mı acaba? bata 5 gün kalmış oluyor
Erken gebelik testlerin üzerinde oran yazanlar var mesela ben gün önceden 70 doğru gibi , en geç beş gün yazden belirtilerin varsa şüpheleniyorsan yap kafana takacağına eczacılar zengin olsun :)

Erken gebelik testlerin üzerinde oran yazanlar var mesela ben gün önceden 70 doğru gibi , en geç beş gün yazden belirtilerin varsa şüpheleniyorsan yap kafana takacağına eczacılar zengin olsun :)
predictor testim var elimde bir tane bir tane de normal kaset testim var normalde hep belirtim olurdu regl öncesi batmadan falan bu sefer aksine hiç belirti yok bu daha çok merak etmemi sağlıyor 😂

X