Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Negatifse kan niye veriyorsun bir iki gün adet oynayabilir ovulasyon gününü biliyorsan bir hafta 10 gün gectiyse testte cikar
Adet gecikmesi olmadan normal testte çıkmaz ben evlendiğimden beri hiç gecikme yaşamadım genelde 1 2 gün erken yada tam gününde olurum normal olma zamanım yarın ya da salı olmazsam tabiki kan vericem adet gecikmesinden sonra 1 hafta sonra testte negatif olup kanda pozitif çıkanlar da var

Adet gecikmesi olmadan normal testte çıkmaz ben evlendiğimden beri hiç gecikme yaşamadım genelde 1 2 gün erken yada tam gününde olurum normal olma zamanım yarın ya da salı olmazsam tabiki kan vericem adet gecikmesinden sonra 1 hafta sonra testte negatif olup kanda pozitif çıkanlar da var
Onlara geç döllenme diyorlar ya keşke öyle olsa geç pozitif çıksın yeterki çıksın

Benim goguslerimde hassaslık hiç yok. Ama dolgunlasmaya başladı. Beş gündür kasık agrisini iğne batması şeklinde hissettim. Bugün kasık ağrım pek yok. Akıntım süt beyazımsı kıvamlı yapıda. Adetime üç gün var

Benimde adet ağrım var olsada rahatlasam artık
Benimde kasıklarımda ağrılarım var ignelenmeler falan inşallah regil belirtisi değildir 😔 her ay bı umutla beklemek her seferinde test negatif çıkması bazen diyorum acaba hepmi böyle olacak nezamn o 2. Çizgiyi gorecem

Benimde kasıklarımda ağrılarım var ignelenmeler falan inşallah regil belirtisi değildir 😔 her ay bı umutla beklemek her seferinde test negatif çıkması bazen diyorum acaba hepmi böyle olacak nezamn o 2. Çizgiyi gorecem
Bu ay ovulasyon yapalım gebe olmayanlarla insaallah hamileyizdir diyeyim ama adet ağrısı bence benim

Bu ay ovulasyon yapalım gebe olmayanlarla insaallah hamileyizdir diyeyim ama adet ağrısı bence benim
İnşallah inşallah 🤲 bende bu ay ovulasyon takibi yapmıştim zatn olmadı gene devam ederim böyle birgebeligingünlüğü var insagramda istersen bı orayı takip et güzel şeyler paylaşıyor ben takip ediyorum bat günümüze kadar genede bı umut var

Ben bu aydan sonra bırakıyorum bebek düşüncesini,Allah sizlere versin inşallah hayırlısıyla,haberlerinizi takip ederim😉😉

Dündendir lekelenmem olmadı. Akıntı da yok. Ayy bi ümitlendim🤗 galiba yerleşme kanamasıydı. Yarın sabah yine test yaparım. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🙏

X