Başkasıyla evli eşle kıbrısta tüp bebek

Nişanlıyken kadın aldatmış ya,adamda şimdi onun intikamını alıyor sen yaptın sıra bende şimdi diyor.
Neden o zaman terk etmemiş kadını değilmi,madem aldatma olmuş.
Hiç sanmıyorum nişanlıyken aldatma falan olduğunu. Adam kendi pisliğini kapatmak için kadına iftira atıyordur.

Lütfen sadece konu hakkında bilgisi olan yazabilir mi?
Benim bilgim var. Adamın karısına gerekli delilleri verin, aldatma sebebiyle donuna kadar alarak tek celsede boşasın siz de sahip çıkarsınız sonra adama. Boşanma hızlı olur, adam dımdızlak size kalır, bebe yaparsınız. Nasıl ama?

Eşim başkasıyla resmi nikahlı . Cekismeli boşanma sürecinde Bu yüzden biz evlenemiyoruz ama benim de amh çok düştüğü için tüp bebeğe başlamak istiyoruz.
Kıbrısta nikahsız çiftler tüp bebek yapabiliyor ama eşim resmi olarak evli olduğu için sorduğumuz merkezler kabul etmedi.
Bu durumu saklarsak yine de merkezin veri tabanında kimlik bilgisinde görünür mü? Eşi evli olup da kıbrısta yaptıran var mı?
Hi hi esiniz evet, ben ikna oldum mesela 😂😂😂

Benim bilgim var. Adamın karısına gerekli delilleri verin, aldatma sebebiyle donuna kadar alarak tek celsede boşasın siz de sahip çıkarsınız sonra adama. Boşanma hızlı olur, adam dımdızlak size kalır, bebe yaparsınız. Nasıl ama?
Yanı ver dimi 😏🤭👍
madem kurtulmak istiyorsun al senin olsun herşey den
Sonra eşinizle sevgi dolu yuvanız da çocuk büyütürsünüz

O zaman eş mi olur artık parasız çulsuz biri okur yrkmemi basarsınız sevgi dolu y4kmeler tabiki

Dört duvar arasında sözde evli olup yalnız iyi oluyordur. Yoluna devam etse daha iyi olmaz mı? Ben ayrılsam bile geri dönmeyecek ona.
Sözde evli olan taraf sizsiniz ama şu durumda. O onun halen resmiyette eşi. Kime neyin iyi olacağına da siz karar vermeyin. Zaten size de sorulduğu yok ya.

Dört duvar arasında sözde evli olup yalnız iyi oluyordur. Yoluna devam etse daha iyi olmaz mı? Ben ayrılsam bile geri dönmeyecek ona.
Size ne?
Sanki kadınıkadınınm iyiliğini dünüşünüyor gibi haller.
Siz kendi halinize bakın, başkasının eşinden çocuk yapma hayalleri gibi sefil şeyler düşünmüyor en azından.

Son düzenleme:
Eşim başkasıyla resmi nikahlı . Cekismeli boşanma sürecinde Bu yüzden biz evlenemiyoruz ama benim de amh çok düştüğü için tüp bebeğe başlamak istiyoruz.
Kıbrısta nikahsız çiftler tüp bebek yapabiliyor ama eşim resmi olarak evli olduğu için sorduğumuz merkezler kabul etmedi.
Bu durumu saklarsak yine de merkezin veri tabanında kimlik bilgisinde görünür mü? Eşi evli olup da kıbrısta yaptıran var mı?
Çekişmeli, boşanma ve bu, süreç kaç yıldır devam ediyor? Evli değilken çocuk yapmak hayatınozo çok daha zorlaştıemyacak mı? Hakettiğiniz hayat bu mudur?

X