Başkasıyla evli eşle kıbrısta tüp bebek

Eşim başkasıyla resmi nikahlı . Cekismeli boşanma sürecinde Bu yüzden biz evlenemiyoruz ama benim de amh çok düştüğü için tüp bebeğe başlamak istiyoruz.
Kıbrısta nikahsız çiftler tüp bebek yapabiliyor ama eşim resmi olarak evli olduğu için sorduğumuz merkezler kabul etmedi.
Bu durumu saklarsak yine de merkezin veri tabanında kimlik bilgisinde görünür mü? Eşi evli olup da kıbrısta yaptıran var mı?
Madem bosanacaq boşansin sonra evlen senin eşin olsun sonra bebek düşünün

Boşanma surecindeler. Eşime sorun bir de eşi mi gerçekten? Kadın aldatmış nişanlıyken . Bunu öğrendiği için ayrıldı . Tüm irtibati kesilmiş. Neyin eşi?
Adam boşanmakta çok, haklı olabilir ancak henüz sizin resmi, eişiniz olamayacak birinden çocuk yapmanız sizin için çok iyi olmaz fikrindeyim. Ayrıca aldatma konusu daha kolay, boşanma sebebi. Değil mi neden süreçleri uzamış. Eşim dediğiniz kişiyi kaç yıldır tanıyorsumuz güvenilirliğinden emin misiniiz. Hayatınozda büyük değişiklikler yapmadna çnce iyi Düşünün

Kimin yüzünden? Bizim hatamız değil.
Boşanmak istemiyorsa boşanmaz. Ben boşanmak üzere olduğum eşim başkasından Kıbrıs'ın köşelerinde çocuk peydahlamaya kalksa inadına boşanmam bu durumu da kullanırım onlara karşı. Boşansınlar ne yapıyorsanız yapın, bu yaptığınız normal değil.

Sözde evli olan taraf sizsiniz ama şu durumda. O onun halen resmiyette eşi. Kime neyin iyi olacağına da siz karar vermeyin. Zaten size de sorulduğu yok ya.
Evlilik kağıt üstündeki imzadan daha fazlası demek değil mi sizce? Aynı evde yaşamıyor yemek yemiyor gezmiyor konuşmuyor cinsellik yaşamıyor muhatap olmuyor.

Boşanmak istemiyorsa boşanmaz. Ben boşanmak üzere olduğum eşim başkasından Kıbrıs'ın köşelerinde çocuk peydahlamaya kalksa inadına boşanmam bu durumu da kullanırım onlara karşı. Boşansınlar ne yapıyorsanız yapın, bu yaptığınız normal değil.
Sorun orada zaten. Boşanmıyor

Boşanma sonuçlanana kadar transfer düşünmüyoruz. Evlendikten sonra düşünüyoruz.
Sevgilinizi ywterince tanıyoe muusnuz yani hepsini geçtim, ayrılık süreci insan çok, emin olsa da zordur ve omtravöayo atlatmak zaman ister ki daha ayrılmadna başka iliikiye başlayabilmiş olması bir soru işareti. Sonrasan karşınızıa soeun olarka çıkabilir. İyi Düşünüp öyle hareket etmilisiniz

Evlilik kağıt üstündeki imzadan daha fazlası demek değil mi sizce? Aynı evde yaşamıyor yemek yemiyor gezmiyor konuşmuyor cinsellik yaşamıyor muhatap olmuyor.
O beğenmediğiniz kadın o kağıdın üzerine imza attığı için kanunlar onu eş olarak tanıyor bunun nesini anlamak istemiyorsunuz?
O nedenle yaptığınız her şey kanunsuz ve suç olarak görünüyor.
Ne kadar romantize ederseniz edin, bir divan kurulsa baştan sona siz suçlu olursunuz.

Boşanmaz işte bu durumu öğrenirse hiç boşanmaz. Ben gurursuzum inadına süründürürüm istediğiniz olmasın diye. Hanımefendi de öyle demek ki
Valla kibrisa gideceğimiz kesin gibi . baktık evli olduğu ortaya çıktı yumurta dondururum . Biriyle evlenmek onun tapusunu sonsuza kadar vermiyor. Arada kan bağı yok bir şey yok. Biri istemiyorum dediği an bitmeli. Bizim çocuğumuz olur olmaz Allah'ın takdiri ama o esimi geri alamayacak

Valla kibrisa gideceğimiz kesin gibi . baktık evli olduğu ortaya çıktı yumurta dondururum . Biriyle evlenmek onun tapusunu sonsuza kadar vermiyor. Arada kan bağı yok bir şey yok. Biri istemiyorum dediği an bitmeli. Bizim çocuğumuz olur olmaz Allah'ın takdiri ama o esimi geri alamayacak
Hukuken veriyor hanımefendicim üzgünüm

Sonsuza kadar vermiyor. Ama hukuki bağ bitene kadar veriyor. Bi de sizin eşiniz yok.

O beğenmediğiniz kadın o kağıdın üzerine imza attığı için kanunlar onu eş olarak tanıyor bunun nesini anlamak istemiyorsunuz?
O nedenle yaptığınız her şey kanunsuz ve suç olarak görünüyor.
Ne kadar romantize ederseniz edin, bir divan kurulsa baştan sona siz suçlu olursunuz.
Kadın istemediği için süren bir evlilik ama. Kötü niyetle insanları mahkum etmek ne kadar makul? Evlenince hayatimizi hibe etmiyoruz. Zorla elinde tutmak istediği şey bir insan. Onu istemeyen bir insan. Evlenirken iyi boşanırken neden kötü? Eşim hadi erkek arkadaşım diyeyim o kadar bilendi ki dünyadaki tüm kadınlar ölse, onunla yine de bir araya gelmem bir köşede ölüme yatarım diyor.

X