Başkasıyla evli eşle kıbrısta tüp bebek

Tavsiye zaten bana olamaz
Bize anlatılan evli biriyle birlikte ve kendine bağlamak yada iyice kendini sağlama almak için cocuk yapmak istiyor hepsi bu

Iyi bir es yada kötü bir es olamaz çünkü es değil eşi nikahlı olan kişi ve o kadının suçu nedir çocuklarının sucu nedir
Kendini bilmez biri gelicek es olan pislik adam o kadınla olup yuvasını dağıtıcak o kendini bilmez kişi adamın eşine herşeyi deme hakkında olucak kusura bakmayın ben burda hiç bir sekilde iyilik güzellik göremiyorum

Konu sahibi yerine kendinizi koymak yerine aldatılan kadın yerine koyun bakalım cocuklarinizla yuvanız dağılmış ve sebeb bir kadın birde burdan düşünün bakalım
Birincisi adamin cocugu varmi bilmiyoruz ki
ikincisi ben kadinin anlattiklarini birebir dogru olarak baz alarak cevap verdim. soyleki zaten evli gibi birlikte yasiyorlarmis biz ne dersek diyelim durum degismeyecek.ayrica cocuk konusunun mantikli olmadiginida soyledim.umarim yapmazlar. Herseyi kafaniza göre yorumluyorsunuz vah efendim kendine baglayacakmis vay efendim garantiye alacakmis.evli oldugu kadin dururken baskasiyla birlikte yasayan bir adamin cocukla birine baglanabilecegini dusunmuyordur herhalde kadin.yani en azından onu dusunecek kadar zekidir herhalde

En buyuk sorunumuz on yargi. Adamin bosanmaya calistigi esinden bahsediyorum.belki anlatildigi gibi kotu biridir belkide cok iyidir ve bunlari zerre haketmiyordur.her ne olursa olsun anlatilan sartlara gore yorum yaptim ben durum buysa yorumum bu ama durum tam tersi isede ayagina dolanir yuva yikanin yuvasi olmaz zaten
Adamın eski eşi dünyanın en kötü eşi olsun cidden belki de kötüdür
Şimdi nasıl boşanıyorsa boşaydı herkes yoluna gitseydi
Hayatına bir kadın alıp boşamak yerine bu pisligi bu adiliği yapacağı yere senle geçinemiyorum lanet olsun sana deyip mahkemeye gitseydi
Aldatıp adliye kapısını öyle gidecegine

İsterse dünyanın en kötü insanı olsun, önce boşanırsın sonra hayatına başkasını alırsın, aldatmazsın. Kötü insan aldatilmayi hak eder ama iyi insan hak etmez diye bir şey yok. Ön yargı dediğiniz şey sizin bu yaptığınız işte.
Yahu belki cok kisa bir sure fiilen evli kaldilar belki kadin este bu surecte baskasiyla birlikte yasiyor.belki birbirlerine baglayan tek sey resmi nikah.onceki yorumlarimda belirttim.bosanana dek sadakat yukumlulugu devam eder.ama yillarca suren bosanma davalari var.15 gun ayni evde yasayip 3 yil bosanmaya calisan insanlar var.ne yapsinlar neden beklesinler.cocuk yapmalarini zaten desteklemiyorum bu surecte ama kimin kimle yasayacagi bizden sorulmamali sorulmuyorda

Hayatına bir kadın alıp boşamak yerine bu pisligi bu adiliği yapacağı yere senle geçinemiyorum lanet olsun sana deyip mahkemeye gitseydi
Nerden biliyorsunuz aldatip gittigini.belki dava acildiktan cok sonra girdi kadin hayatina.hayret vallahi detaylara bukadar hakimsiniz anlatilmadan

Aynen öyle . Adamın eşi dünyanın en kotu kadını ama başkasıyla evli adamdan çocuk yapan kişi ve adam iyi :deli: hikaye bozuk baştan bozuk dediği doğru ise diyor ya 😁 bence laf anlatmaktan vazgecmelisiniz. Dolu olunca almıyor 😅

Ya işte boşanma işlemlerinden önce bile iş yerinde evli misin diye soranlara belli değil, benim durum karışık deyip aranıyormuş, bulmuş basmış gaza. 😂 Adamda şey yok, hani böyle insanın içinde dimdik durmasını sağlayan bir şey olur da o olmazsa et yığını gibi kalırız ya, heh işte o yok. 😂

Birincisi adamin cocugu varmi bilmiyoruz ki
ikincisi ben kadinin anlattiklarini birebir dogru olarak baz alarak cevap verdim. soyleki zaten evli gibi birlikte yasiyorlarmis biz ne dersek diyelim durum degismeyecek.ayrica cocuk konusunun mantikli olmadiginida soyledim.umarim yapmazlar. Herseyi kafaniza göre yorumluyorsunuz vah efendim kendine baglayacakmis vay efendim garantiye alacakmis.evli oldugu kadin dururken baskasiyla birlikte yasayan bir adamin cocukla birine baglanabilecegini dusunmuyordur herhalde kadin.yani en azından onu dusunecek kadar zekidir herhalde
Çocuk var yok adam evlimi evli
Evli biriyle birlikte olan kadınlar zekidir zaten aklı başka çalışır o yüzden her şekilde herşeyi yapabilirler heleki para varsa maddiyat varsa

Yahu belki cok kisa bir sure fiilen evli kaldilar belki kadin este bu surecte baskasiyla birlikte yasiyor.belki birbirlerine baglayan tek sey resmi nikah.onceki yorumlarimda belirttim.bosanana dek sadakat yukumlulugu devam eder.ama yillarca suren bosanma davalari var.15 gun ayni evde yasayip 3 yil bosanmaya calisan insanlar var.ne yapsinlar neden beklesinler.cocuk yapmalarini zaten desteklemiyorum bu surecte ama kimin kimle yasayacagi bizden sorulmamali sorulmuyorda
Yani belki ucabiliyorumdur ben de, denemedim ki nereden bilebilirim ucamadigimi...

Siz baştan sona okudunuz mu konuyu bi okuyun bence
Okudum.esim baskasiyla resmi nikahli ve cekismeli bosanma surecinde demis. Evliyken tanistik onu benimle aldatti simdi bosanmaya calisiyor dememis. Bende diyorum ki bahsettiginiz gibi de olabilir ama yillarca suren bosanma davasinin herhangi bir adamasinda da tanismis olabilirler.yargilamak elestirmek bana dusmez o yuzden.durumu tum detaylariyla bilmedigim icinde sadece sorduğu soruyu cevapladim fikrimi soyledim.keske herkes oyle yapsa

Siz niye güzelleme yapıyorsunuz peki . Belki şöyle belki böyle diye? O kadın da başkasıyla yaşıyor falan. İyice pembe diziye bagladiniz😂
Konu sahibini aklamak için neden bu çaba ?

Keşke. Genelde anlaşılır. Ama birinin duyurması gerekir. Kim bilir böyle ilişki yaşayan kimler var. 🥴 Ama umarım ortaya çıkar. 3. Tüp Bebek deneyecek kadar iş ileri adamın karısı da güzel bir tazminat alır
Oh kadının ekmeğine mis gibi yağ sürüyorlar, şöyle donuna kadar alsın da görsünler günlerini

alacakmis.evli oldugu kadin dururken baskasiyla birlikte yasayan bir adamin cocukla birine baglanabilecegini dusunmuyordur herhalde kadin.yani en azından onu dusunecek kadar zekidir herhalde
Kadın adamı kocası sanıyor hanımefendi, ne diyorsunuz?

Siz niye güzelleme yapıyorsunuz peki . Belki şöyle belki böyle diye? O kadın da başkasıyla yaşıyor falan. İyice pembe diziye bagladiniz😂
Konu sahibini aklamak için neden bu çaba ?
Kimseyi aklamaya calismiyorum siz nasil aksini var sayiyorsaniz bende sizinkinin aksini var sayiyorum.hic bir fark yok.kafin benimle aldattigi icin bosanmaya calisiyor bosanamiyor vs deseydi siz hakliydiniz

5 yıl evli kalmışlar, adam da beni aldattı demiş nişanlıyken yeni öğrenmiş güya. Bence aldatan kadın değil de neyyyyyse

Okudum.esim baskasiyla resmi nikahli ve cekismeli bosanma surecinde demis. Evliyken tanistik onu benimle aldatti simdi bosanmaya calisiyor dememis. Bende diyorum ki bahsettiginiz gibi de olabilir ama yillarca suren bosanma davasinin herhangi bir adamasinda da tanismis olabilirler.yargilamak elestirmek bana dusmez o yuzden.durumu tum detaylariyla bilmedigim icinde sadece sorduğu soruyu cevapladim fikrimi soyledim.keske herkes oyle yapsa
İşte biz detaylara hakimiz sizin gibi güzelleme yapmıyoruz 🤦🏼‍♀️adam evliymis tanistiklarinda boşanma yok. Ki aynı iş yerinde çalışan insanlar birbirinin evli olduğunu bilir.

X