Başkasıyla evli eşle kıbrısta tüp bebek

Sanane
Elin adamı yanındaki, elin adamının karısı da az ötedeki
İster inadından boşamaz ister yağmur yağdı diye boşamaz sanane

Bak birşey merak ettim,olur da bu herifle çocuğunuz olursa onu hangi ahlaki ve insani değerlere göre büyütmeyi düşünüyorsunuz?
Erkek olursa babası eşini aldatabilirsin bu en doğal hakkın mı diyecek mesela
Kız olursa da evli adamların koynuna girebilir kapatmaları metresleri olabilirsin kızım bu öteki kadının ayıbı sen başını dik tut mu diyeceksin?

Daha önceki konularınızda tüp bebek tedavisi gördüğünüzden bahsetmişsiniz. Nasıl oldu?
Şırıngayla 3 kere hamile kaldığından da bahsetmiş.

Kk'da en çok linçlenen iki konuya sahip kendisi.

BIrincisi metres konuları, ikincisi şırıngayla hamilelik.

Fiilen evli bir adamla birlikte değilsin kanunen evli bir adamla birliktesin, şimdi sen nesin?

Yolundan çekilmeyen eşine yoluma sana rağmen devam ederim diyen bir erkek var
Bebek bile yapamıyorsunuz ne devam etmesi? Adam ölse üzerinde zerre hak iddia edemezsiniz. Aynı evde yaşamanız, sevişmeniz sizi karı koca yapmıyor. Kimse yoluna devam edemiyor. Aynı evde yaşayıp sevişebiliyorsunuz sadece. Buysa yoluna devam etmek, yürüyün.

Sen kızına oğluna öyle diyorsun galiba. Beni tabi ki ilgilendirir. Sevdiğim adamla bir an evvel düzenimi kurmak istiyorum.

Bunun için mücadele ediyoruz. Mahkemeler sonsuza kadar sürmüyor. O öldükten sonra neyin hakkını talep edeyim. Herşey anlamını yitirir zaten. Onun aldığı her nefes benim için ödül. Kalbinin atışını dinleyebiliyorum. Daha ne isterim

Konuyu neresinden tutsam elimde kalıyor orası ayrı, herkes söylenmesi gerekeni söylemiş zaten de benim aylardır hamile kalmak için attığım ve her ay boşa giden taklaların yanında birilerinin şırınga??? ile hamile kalmasını aklım hiç aklım almıyor. Bu nasıl mümkün olabilir ya?

Napıyorsunuz el ele tutuşup Selena'yı falan mı çağırıyorsunuz bunun için?

Adam resmen evli.
Adam resmen evli.
Adam resmen evli.
Adam resmen evli.

Fiilisi durağanı, aktifi pasifi, teoriği pratiği yok bunun. Adam resmen evli. Adam resmen evli olduğu için burnunuzu dışarı çıkaramıyorsunuz. Önemli olan bu. Sistem eleştirilerinizin bir kıymeti yok. Size bir faydası da yok.

Iste ondan düşünce sıra sana gelir

Başkasını alır yanına sizin tabirinizle "eş" diye ozaman da sizin yakanızdan düşmekle meşgul olur
Ben arsız gibi ona yapışıp zorla yanımda tutmaya çalışmam ama. Gitmek istediği an gidebilir. Böyle olduğum için yanımda zaten. Çok sevmeme rağmen yakamdan düşmekle uğraşacağı bir duruma sokmam.
Ne yapayım beni sevmeyeni?

Sen kızına oğluna öyle diyorsun galiba. Beni tabi ki ilgilendirir. Sevdiğim adamla bir an evvel düzenimi kurmak istiyorum.
O düzen kurulmuş sen bozmak istiyorsun, düzenin sahibi de bozdurmuyor
Emin ol beni bile senden çok ilgilendirir, kimsin, nesin ki seni ilgilendirecek?
Ya aklını tatile mi çıkardın bir kadının izni olmadan sevdiğin adamla bebek yapamıyorsun bir farkına var artık ya
Ben evli adamlarla düşüp kalkmıyorum ki kızıma böyle öğüt vereyim, eşim bir süprüntünün koynunda değil ki oğluma böyle öğüt versin
Sen ve yanındakinin ahlak anlayışı bu haldeyken çocuğunuza ne öğüt vereceksiniz ne yüzle vereceksiniz, gayet açık net soruyorum, cevabın yok mu?

Siringa penise göre daha tazyikli itiyor. Bu yüzden hamile kalan çok. Tüpe daha hızlı ulaştırıyor. Yurt dışında bunun için kitler bile var.
Çok ciddiye alınmayacak bir yöntem değil ki

Zorla tutamaz
Zorla tutamadı
Tutamadı netekim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…