Başkasıyla evli eşle kıbrısta tüp bebek

Eklentiler

• Screenshot_20221121-175527_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20221121-175527_Samsung Internet.jpg
    73,9 KB · Görüntüleme: 117
Ney ney ney 🤣 yanlışlikla sevistim dese daha mantıklı olurdu.
Konu sahibi senin gibisinide görmedim baslığı okudum emin olamadim bidaha okudum aferim
Evet, hesapta adamın sosyal medyasindan yapılmış aciklama ama çok saçma. "Eterle bayilttilar. Zaten ben kaza geçirdim,17 yıldır cinsel hayatım yok" falan demiş,hesapta.
Hadi o yalandır elbet ama metres olup çocuk yapan kadının su paylasimi %100 gerçek;
IMG_20221121_174834.jpg

IMG_20221121_175152.jpg
Bir de demiş ki ; ben rifatla evli olsam baskasindan çocuk yapsa boşanırim.
Maşallah,öyle de bir erdem sahibi🧿🧿🧿

Haberin detayları falan filani burada. İlgisini çeken baksin.
Hadi o adam ultra zengin falan. Umarim konu sahibinin metreslik yaptığı adam da paraca zengindir de şu yaşadığı rezilliğe değer, çocuğuyla rezil olmaz.
Benim akraba çevremde de bir metres vardı çocuk yapan. Adam hem fakir hem çirkin😂😂kadına da çocuğa da kuruş yardimi olmadı.
yani git elin metres hayatına bak, memur adamlara metres mi olunur 😂

Ay hiç sorma bu ne böyle yargı tayfa tamam hepiniz cennete gitceksiniz en çok siz ahlaklısınız bi susun
Ne alaka cennet yada ne alaka ahlak
Ne alaka cidden

Aferin evli adamla yaşa çocuk yap karısı ve onun çocukları mağdur olsun

Iyi yapmisin mi diyecektik bu etik mi
Bu doğru mu

Neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmeden burda ahkam kesmeyin ve cenneti bu işe karıştırmayın
Konu ne yoRum ne

Evet, hesapta adamın sosyal medyasindan yapılmış aciklama ama çok saçma. "Eterle bayilttilar. Zaten ben kaza geçirdim,17 yıldır cinsel hayatım yok" falan demiş,hesapta.
Hadi o yalandır elbet ama metres olup çocuk yapan kadının su paylasimi %100 gerçek; Eki Görüntüle 3164600
Eki Görüntüle 3164604 Bir de demiş ki ; ben rifatla evli olsam baskasindan çocuk yapsa boşanırim.
Maşallah,öyle de bir erdem sahibi🧿🧿🧿

Haberin detayları falan filani burada. İlgisini çeken baksin.
Hadi o adam ultra zengin falan. Umarim konu sahibinin metreslik yaptığı adam da paraca zengindir de şu yaşadığı rezilliğe değer, çocuğuyla rezil olmaz.
Benim akraba çevremde de bir metres vardı çocuk yapan. Adam hem fakir hem çirkin😂😂kadına da çocuğa da kuruş yardimi olmadı.
yani git elin metres hayatına bak, memur adamlara metres mi olunur 😂
Bu konuda şeyma kimsenin eline su dökemez hayatını kurtardı 🤐

Ne alaka cidden

Bu doğru mu

Neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmeden burda ahkam kesmeyin ve cenneti bu işe karıştırmayın
Konu ne yoRum ne
Sana nolu bana söyle iyi mi yaptım kötü mü yaptım diye mi soruyo ?

Ne alaka cidden

Bu doğru mu

Konu ne yoRum ne
adam evli kalmak istemiyor, istemiyor. Boşanma için irade göstermiş, mahkemeye başvurmuş. Ne evliliği. Kendinize gelin. Kadın kabul etse anında bitecek olan şey evlilik mi ? Hadi hayatında ben olmayayım bu adam boşanmak istediği an neden kurtulamıyor?
Devlet aile birliğini korumaya çalışıp işi yokuşa sürüyor diye bunu kullanmak mantıklı mı? Eninde sonunda ayrılacak zaten.

adam evli kalmak istemiyor, istemiyor. Boşanma için irade göstermiş, mahkemeye başvurmuş. Ne evliliği. Kendinize gelin. Kadın kabul etse anında bitecek olan şey evlilik mi ? Hadi hayatında ben olmayayım bu adam boşanmak istediği an neden kurtulamıyor?
Devlet aile birliğini korumaya çalışıp işi yokuşa sürüyor diye bunu kullanmak mantıklı mı? Eninde sonunda ayrılacak zaten.
Sevgilin neden aldattığını ispat edip sakkadanak bosamiyor. Yoksa karısına iftira mi atiyor?

Sevgilin neden aldattığını ispat edip sakkadanak bosamiyor. Yoksa karısına iftira mi atiyor?
Çok eskiye dayalı olduğu için ispat edemez. Tamamen tesadüfen eşi olduğunu bilmeden bir grupta kadının muhabbeti dönünce öğrenmiş.

Kendime mi geleyim hahahhaha

Sen kendine gel bence diyorsun ya hadi ben yokum hayatin da diye zaten sen varsın diye boşanıyor sen adamın hayatına girince boşanma olmuş sen olmasan boşanma olmuyacakti

Bence sen düşün

O adamı mahkeme boşandığı sürece o adam evli ve sen onun metresisin dünyanın neresine gidersen git

Ohhh iyi yapıyor çok iyi yapıyor böyle süründürsün.

X