BAŞIM ÇOOK BÜYÜK BELADA NE OLUR AKIL VERİN

Bide alintiya bak. Konu sahibi yakinda 31 oluyormus fakat profilinde dogum günü 1 kasim 1985 oldugu yaziyor, yani 31 olmasina dahaa cook var. Hani bu gibi detaylar ile konu cidden inandiriciligini tamamen kaybediyor.

konu bence de fake.
yazım tarzını dikkatli gözler farkettiyse bir yandan derdini anlatırken bir yandan sürekli fiziksel özelliklerden bahsediyor,en son boy ve kilosuna girmiş yakışıklı beylere selam ederim cümlesi eksik kadınlar kulübü olmasından mütevellit.
hadi bunları geç ,"hiçbir erkeğin yok diyemedigi bi kadınım" nasıl bir çam devirmedir..Yani erkeklere ne soruyor olmalı ki olumsuz cevap asla almıyor.. Başka konuda bu cümleyi görsem takılmam, ama böyle yardım çığlığı niteliğindeki konuda çok sırıtıp farklı çağrışımlar yapıyor bu tarz söylemler.
gavurların epic fail dediği bir kavram var, bu konuya cuk oturmuş
he bir de konu sahibi derdi çok büyük hesapta fakat kendisini ufacık eleştiren ya da karanlık noktaları sorgulayanlara da çemkiriyor.

Rica ederim, her sey gelip gecer siz sadece cozume odaklanin. Agzi olan konusuyor, bosvermek kolay degil ama siz duymazdan gelin 1 gun konusurlar 2 gun konusurlar 3. Gune unutulur.

O deil de konu fake falan diyorlar :))

eziklenme sakın polise git ve şikayet et..gerekirse eski eşinle konuş beraber olduğunuzu söyleme ama adamın seni tehdit ettiğini bilsin gerekirse ondan yardım al.Korkma sakın bi halt yapamaz sadece tek çıkma sokağa.

Ailen zaten sevgili oldugynuzu biliyir. Digerini de mecburen inkar edeceksnz cocuklariniz ve aileniz icin.

Aslında hiçte zor durumda değilsin...dulsun diye ölene kadar yalnız mı kalacaksın? Ailen, çocukların biliyor durumunu...git savcılığa ver ne duruyorsun?
Böyle pislik bi adam elbette çamur atacak ayrılırken...yatmasaydın da diyecekti bunu...için rahat olsun ailen sana inanır...

İşte yeşil gözlüsün sarışınsın şöyle güzelsin böyle güzelsin hiç bi erkek sana karşı koyamaz fitsin ama canımmm birazda akıl mantık lazım dimi??! Yeni tanıştığın adamı, mesajlaşıp ne halt olduğunu bilmeden tanıdım diye çocuklarına ailene açıklıyosun bu ne acale!!! Ne kadar inanmaya hazırsınız ya.

Bir de konu fake mi değil mi bilemem ama hemen her konuda gördüğümün 3 mislini burda gördüm sırf bu yüzden ko u açmam buraya valla

Kadın 30 yaşındayım 23 24 gösteriyorum demiş ilk cümle zaten 30 yaşındayım,23 yaşındasın 14 yaşında oğlun mu var deniyor,annesi, kızım kendine bak bir de adama bak gibi laflar etmiş annesinin o kızım lafını almışlar 6 yaşındaki kızın mı bunu dedi

Her konuda böyle,konuda açık açık yaşlar yazılır soru gelir yaş kaçtı,kızım 3 yaşında demiş mesela, gene sorulur, konunun ilk 3 5 sayfası böyle geçiyo,zaten yazılmış şeylerin teyidi...konuları dikkatli okumuyorsak nasıl yardımcı olacağız birbirimize?

aynen öyle kimse dikkatli okumuyor. önceki mesajlara bakmıyor tekrar tekrar soruyor. sırf laf olsun diye cevap yazan çok bende sinir oluyorum bu duruma.

Konunun fake olmadığını varsayarak,konu sahibi sinerek pısarak sıyrılamazsın bu isten, kime ne diyosan de diyip rest çekeceksin, korkunu belli edersen olay şuna dönecek: benim tekrar birlikte olmazsan herkese söylerim,şunu yapmazsan herkese söylerim vs, belki para talep edecek, sinme

aynen öyle kimse dikkatli okumuyor. önceki mesajlara bakmıyor tekrar tekrar soruyor. sırf laf olsun diye cevap yazan çok bende sinir oluyorum bu duruma.

İşte bu yüzden ayrıntılı ayrıntılı yazdım. Saçma sorular gelmesin diye. Ama tabiki yine buldular bişi. Yazık vallahi.

Önceki mesajlara gerek yok ki, o dediklerimin hepsi kadının ilk mesajı, konunun kendisi yani, hani 10.sayfa sonra yaşını yazmamış

İlk cümlede diyo 30 yaşındayım, sonrada kendini anlatırken 23 24 gösteriyorum demiş

Boyundan kilondan saçından başından göz renginden bize ne? Talip mi bulalım

Koca sokakta çok. Burada ne işim var. Öyle bi fantezi üretsem evlilik siteleri var oralara yazar kendimi overim. Lezbiyen değilim kadınlara kendimi oveyim . Çok boş insanlarsiniz. Boş konuşmak doganizda var. O yüzden şu yazdığım için aslında kendime kızıyorum. Çünkü kafa , zihniyet aynı. Basmıyor. ... O kadar şey yazıyorum açıklıyorum ama basmıyor ......

gercekten cok üzüldüm tamamen ruh hastası biri oldugu cok acık ortadaa üzerine gitme derim yavas yavas oyala kendınden uzat bu tip insanlardan hersey beklenirr cahile konuşarak lafta anlatamazsınn canım dıkkat ett

Sence çok mu mantıklı yani son cümleye boyunu kilonu yazman,olayla ilgisi ne?

Adamla uyumsuzluğumuzu anlatmak istedim demişsin ama adamın hiçbir fiziki özelliği yok konunda, hani o şöyle ben böyleyim yazsan neyse,kaldı ki gene alakasız olurdu,başına gelen şeyin tiple ilgisi yok çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…