BAŞIM ÇOOK BÜYÜK BELADA NE OLUR AKIL VERİN

insanları yargılamak hiç kimseye düşmez. Allah yargılayabilir ancak. burda adamın yaptığı büyük bir ayıp var ve kadını zor durumda bırakıyor. zaten pişman olmuş konu sahibi. ki olmasa bile siz böyle aşağılar gibi konuşamazsınız. herkesin yaşayış tarzı kendini ilgilendirir. hesabını da kimseye değil Allah a verir.

30 yasındaymis 23 gösteriyorum demis :)

Eh yine o zaman oglu dogdugunda 16 yasindaymis, yani en erken 15 yasinda evlenmis olmasi lazim. Cocuk gelin yoktur demiyorum fakat bir cocuk gelin olmus biri "hicbir erkegin yok demeyecegi bir kadinim" demez. Yada cocuk gelin olsa annesi hemen ziplardi sevincten, neticede kizinin dul kalmasini istemezdi.

Ve cümlede adeta 23-24 yasandayim dedi. Yani acikcasi konunun fake oldugunu düsünüyorum.

Polise verin hic düşünmeden. Bir halt yapamaz. Santajin cezasi cok agir.Ailesine de iletin oglunuzu Polise vermek zorunda kalacagim zabtedin diye. Sakın onun isteklerini yerine getirmeye kalkışıp daha fazla koz vermeyin.

Senin annenin zamani ve simdiki zaman farkli. Üstelik konu sahibi güya ask evliligi yapmis, yani annesi babasi onu cocuk gelin olsun diye evlendirmemis. Size normal geliyormu bu devirde bir kizin 14 yasinda ask evliligi yapmasi? Üstüne bide alkol bagimli bir es ile liseyi bitirip, kpss gibi agir bir sinavi verip memur olmasi?

14 yasinda evlilik yapacak kadar cahil, ama lise ve kpss kadar zeki fakat tekrar tanimadigi erkek ile beraber olacak kadar cahil, "hicbir erkek bana hayir diyemez" gibi cümleler kuracaksin kadar cahil olmasi tuhaf degilmi?

Mune abla bir bakarmisin? Bence konu fake.

+1
Ayrica bir yerde 6 yasinda ki kizinin anne bir bu adama bak bir kendine bak dedigini yazmis
6 yasinda cocuk yani
Oyle her konuya girip fake fake diye yazmayi sevmiyorum ama konuda ciddi oturmayan seyler var

Yargılamak mı? Yaptıkları şeyin adını yazmak yargılamak mı oldu? Zina yani başka adı mı var . Küçümsemek ya da yermek değil yanlışı söylemek ve vurgulamak lazım adını belirte belirte hemde neden mi? Çünkü bu zamanda NORMAL olmuş bu iş. Pişman olmuş olabilir iyice olsun ki bi dahaki pişmanlığında intihara kadar gitmesin. Günümüzde konuştuğu insana kndini teslim edip sonra pişman olup karşı taraftan şantajlara dayanamayıp intihar edenler var yazık . Erkeklere hemen güvenmemeli. Polise kadar gitmeli yoksa adam pisliğine devam eder.

+1
Ayrica bir yerde 6 yasinda ki kizinin anne bir bu adama bak bir kendine bak dedigini yazmis
6 yasinda cocuk yani
Oyle her konuya girip fake fake diye yazmayi sevmiyorum ama konuda ciddi oturmayan seyler var

yanlış anlamışsınız onu diyen konu sahibinin annesi. konu sahibi annesinin dilinden yazmış. kızım bu çocuk sana uyyyomu dedi demiş. sizde kızı dedi sanmışsınız. yanlış anlaşılma olmuş

sakın korkma ve sakın korktugunu belli etme.. dik dur.. ailene yalanı ortaya çıkınca ondan soğudum evlenmekten vazgeçtim de ve bunlari ona soyleyince beni tehdit etmeye basladi de yattimizi soylucekmis falan de simdiden sen soyle inkar et ki hazırlıkli olsun ailen.. ondan sonra şikayetçi ol artık polis cok hassa emin ol beni tehdit ediyor zorla ilişki yaşamak istiyor de.. bir adım geriye atma sesini çıkar

konu sahibi zaten farkında adam tehdit etmeden pişman olmuş anlattığına göre. sizin söyleyiş tarzınız bana hoş gelmedi.' ne güzelde zina etmişsiniz ' demek biraz aşağılayıcı geldi bana. evet doğru anlatılmalı ama bu şekilde değil. zaten kadın pişman olmuş üstüne birde alaycı tavırla yaklaşmak hoş değil kusura bakmayın. bu mesajınızdaki gibi açıklasaydınız tek lafım olmazdı size

15 sene önceden bahsediyoruz günümüzden değil. Evet aşk evliliği yaptım oda 17 yaşındaydı. Ailem vermedi kaçtım. Çok sevdim seviyordum da. Ama arkadaş çevresi bozuldu. Alkol Esrar muhabbeti yaptı. Yardımcı oldum yalvardim tedavi olduk cevap vermedi. Kendisininde ailesinin de üzülerek vermiş olduğumuz bi karar. Burada hayatımı anlatacak değilim. Konuya diyeceğiniz varsa diyin yoksa buyrun insanlar sizi dinlemek zorunda değil. Bi bellemişsiniz face diye bi cümle başka işiniz yok demi. Bilgisayarı eline alan avukat kesiliyor başımıza. Kişi işi kendinden bilir. Herkes face bi siz doğrusunuz

+1
6 yasinda cocuk yani

Bide alintiya bak. Konu sahibi yakinda 31 oluyormus fakat profilinde dogum günü 1 kasim 1985 oldugu yaziyor, yani 31 olmasina dahaa cook var. Hani bu gibi detaylar ile konu cidden inandiriciligini tamamen kaybediyor.

Merhaba D dertlikadin burada ahlak bekciligi yapan kisilikler yuzunden basligin tumunu okuyacak kadar tahammul edemedim. Bir insanla cinsel iliski yasamaniz sizi utandirmasin siz ahlaksiz bir insan degilsiniz kimsenin yuvasini da yikmamissiniz iki bekar insan arasinda bir sey olabilir bu son derece dogal. Insanlar 40 senelik kocalarini taniyamiyorlar kimse kimseyi tam olarak taniyip guvenemez. Bunu dusunup de hayati boyunca insanlardan uzak duramaz, herkes hata yapar ya da sanssizliklari olur bunlar dogal seyler. Sizden ricam boyle erkeklere boyun egmeyin, bir kadinin cinsellik yasamasi ayip bir sey degildir ama insanlar bunu cok ekstrem bir sey olarak goruyorlar hep kadinlarimizin basina ne geliyorsa bu tabular yuzunden geliyor erkekler bunu sonuna kadar kullaniyor. Polise gidin ve o kani bozuk herifi sikayet edin sonuna kadar da birakmayin derim ben. Siz de kendinizi uzmeyin yanlis hicbir sey yapmamissiniz siz bir insana guvenmek ve sevgisini hissetmek istemissiniz her insanin en dogal hakkidir bu.

Herkes sahtekar herkes face siz rahibe Teresa dimi 15 yılı siZe mi anlatacağım yani. Herkes yaşadığını bilir. Kafanıza silah dayanmıyor yorum yap diye. İşinize bakın. Namus bekçiligi kimseye kalmadı. Ben elestiriyé açık bi insanım farkindaysaniz tek tek okuyorum ve asla kötü bişi demiyorum. Yanlış cümleler kurmuş olabilirim. Yazi bi sonuçta. Doğru ifade edilemiyebilinir. Nedir bu takıntılı oluş. Sizin ne farkıniz var o adamdan . Bi şeye takıldı kaldiniz yahu. Neymiş boyumu niye yazdım yaşımı niye öyle dedim vay nasıl memur olmuşum. Biz aşık bi çifttık. Oda okudu bende. Sonra Olan oldu o yıldan sonra. Anlatabildim mi bilmiyorum ............

+1
6 yasinda cocuk yani
Onu kızı dememiş ki, kadının annesi demiş. Ben öyle okudum.

D dertlikadin sen de kendini çok övmüşsün, sorun burda. Derdini anlattın tamam ama 14 yaşında nasıl aşık olup evlendin ki? Reşit olmadan nikah kıyılıyor muydu?

Ayrıca ilkokul çocuğu gibi şikayet etmeyin şu forumda. KİB denen yere basın ya da özelden yazın.

Ayrıca pek çok kişi xinasına takmışta, bu tipler cinsel bir birliktelik yaşamış olmasanız dahi şantaj yapacak, zorluk çıkaracak bir şeyler illa buluyorlar, o olmazda bu, bu olmazda o, yeter ki sizin her hangi bir zaafınızı anlasınlar, hemen kullanmaya başlıyorlar pislikler.

Tam diyorum ki kızım çık şu siteden. Bunlar adamı iyice depresyona sokar. Sen bunlarla başa cikamazsin. Sizin gibi bayanları duyarlı ve herseyin insanlar için olduğunu düşünen kadınları görünce mutlu oluyorum. Bi sefer acıyorum bu insanlıktan nasip almamış varlıklara.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…